Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Nie działa klimatyzacja

Wnętrze
ODPOWIEDZ
KamilZabrze
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 30 sty 2012, 12:37
Lokalizacja: Zabrze

[A6 C5] Nie działa klimatyzacja

Post autor: KamilZabrze » 21 lut 2013, 12:41

Witam forumowiczów .....mam problem a mianowicie wymieniłem panel klimatronica ...miałem oznaczony 4B0 820 043F wymieniłem na 4B0 820 043H (kupiony na allegro) .....mam wrażenie że po wymianie nie działa mi klimatyzacja(sugeruję się tylko tym że nie ma reakcji silnika na wyłączenie przycisku econ -a chyba powinna być) ...pytanie czy gość sprzedał mi uszkodzony panel ? czy może powoduje to różnica w oznczeniach( obydwa przed lifteam rok różnicy w dacie produkcji) czy może klima działa tylko się obroty nie wachają ....-w zimę ciężko sprawdzić:)???? proszę o rady


pozdrawiam

Kapec31
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 98
Rejestracja: 09 mar 2012, 20:33
Lokalizacja: Marchtrenk (Austria) Wałbrzych

Post autor: Kapec31 » 21 lut 2013, 14:00

przy niższych temperaturach może się nie załączać klima, z tego co na forum wyczytałem kiedyś, to jest, że klima się włącza jak jest powyżej 5 stopni na plusie ;)
Opel Vectra A 1,6 (było i minęło)
Audi 80 B3 1,8 (było i minęło)
Toyota Carina E 1,6 (było i minęło)
Audi 80 B4 2,0 (było i minęło)
Suzuki SX 4 1,6 (było i minęło)
Opel Omega B 2,0 (było i minęło)
Audi A6 Avant :) jest i niech trwa dalej
Audi A3 Quattro dla żonki :)

123Marcin123

Post autor: 123Marcin123 » 21 lut 2013, 22:44

witam nie sprawdzisz klimatyzaci w tych warunkach (ZIMOWYCH) chyba że w garażu.Ale postuj musi byc( troche troche) dłuższy w zamkniętym pomieszczeniu/ powyżej 7 , 8 stoni dpiero spręzarka reaguje,więc econ sie nie właczy <okok>jeżeli sie uda to po włączeniu klimatyzaci bedziesz słyszał sprezarke , lekko zafalują obroty w dół <glupek> oczywiscie polecam zrobic próbe jak bedzie cieplej, sprezarka niezałczy sie jak niema gazu lub jest uszkodzona albo jest nieszczelny układ sprawdz u kogoś kto robi próbe szczelniosci ,może byc też tak jak piszesz kiepski panel zakupiłes

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga