Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Woda w tylnej Klapie

Nadwozie
ODPOWIEDZ
pilary1122
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 04 wrz 2014, 18:18
Lokalizacja: kościerzyna

Woda w tylnej Klapie

Post autor: pilary1122 » 23 gru 2014, 18:16

Witam!
Mam mokre problemy z seta (dostała okresu) : /
Woda u nóg kierowcy... Cieknie chyba z uszczelki od linki otwierania maski...
(Setka wygląda jak jakaś rajdówka od wewnątrz xd )
Ale mam pytanie gdzie mogę dostać nową uszczelkę tylnego ramienia wycieraczki?
I czy pod blendą jest jakaś uszczelka bo zauważyłem ze z prawej strony w klapie leci woda, ale właśnie jakby z lampy/pod lampy
Z góry dzięki: ]

pawlak178
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 01 paź 2014, 18:21
Lokalizacja: gora kalwaria

Post autor: pawlak178 » 09 kwie 2015, 16:02

siema ziomek hehhehe woda ci cieknie do kabiny ja uszczelnilem wszystko i ciekla a pzreyczyna byl taki gumowaty stozek zlewej strony pzry odplywach pod maska jak wyciagnol bys wszystkie kable to bedziesz go widzial od dolu jest pokryty od gory maskownica i lakierem zrobie ci zdjiecie i wrzuce pewnie tamtedy leci woda hehhee pozdro a co do uszcelnianai lamp kup silikon dekarski cos podobnego jak uszcelniacz pzry lampach

[ Dodano: 2015-04-09, 16:02 ]
pawlak178 pisze:siema ziomek hehhehe woda ci cieknie do kabiny ja uszczelnilem wszystko i ciekla a pzreyczyna byl taki gumowaty stozek zlewej strony pzry odplywach pod maska jak wyciagnol bys wszystkie kable to bedziesz go widzial od dolu jest pokryty od gory maskownica i lakierem zrobie ci zdjiecie i wrzuce pewnie tamtedy leci woda hehhee pozdro a co do uszcelnianai lamp kup silikon dekarski cos podobnego jak uszcelniacz pzry lampach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b1 ... d13fe.html tu jest ta uszczelka gumowa moja byla pokryta mastyka i lakierem, ale pod spodem zebrala sie rdza i przepuszczal wode prosto pod nogi pozdro
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb8 ... 04d77.html 20 letni klamot w ktory pchasz kase i wolny czas a i tak popsuje sie cos innego hehheee

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga