Audi A6 / A7 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum A6 / A7, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Usuwanie filtrów DPF i układów AdBlue SCR WRC części samochodowe OC/AC OC/AC Sklep online samochodowych warsztat Gdańsk Tarcze, hamulce forum audi a6
Usuwanie
DPF i AdBlue
Pompy paliwa
Przepustnice
SklepOpon.com
opony i felgi
Kup OC/AC
MOTONET
Części online
AZet Auto Serwis
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Doc
2018-01-24, 00:19
[Reklama] A8 D2 2000 - sprzedam.
Autor Wiadomość
Doc 

Model: A6 C5
Nadwozie: Limuzyna
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: FWD
Rok: 1998
Skrzynia: Manual
Kod silnika: AJL
Imię: Andrzej
Wysłany: 2018-01-24, 00:18   [Reklama] A8 D2 2000 - sprzedam.

Reklama / ogłoszenie.
------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, mam do sprzedania pakiet 3 sztuk Audi A8 2000 rok z silnikiem 3.3TDI silnik AKF .
Miałem taki zamiar poskładać pobawić się trochę w mechanika i poskładać 2 sztuki na gotowo . Lecz niestety musiałem zmienić plany ze względu na inne obowiązki .
Może przejdę do egzemplarzy .

1) A8 2000 ( WAUZZZ4DZ1N006811 ) kolor granatowy przebieg na liczniku 302K ale w rzeczywistości pewnie ma z 500 K . Użytkuje go 2 lata włożyłem w mechanikę myślę że wartość pojazdu lecz z różnym skutkiem , np. skrzynia wyciągana 3 razy i dalej zostawia wiele do życzenia . Pobieżnie co ja zrobiłem , silnik : regeneracja turbin , wymiana rurek podciśnienia , wymiana 3 wtryskiwaczy . Nowe tarcze hamulcowe przód i tył (ori + fv) , nowe klocki przód i tył ( ori+fv ) + dodaje nowe klocki (ori) nie zakładane , wymiana uszczelek – reperaturki na tłoczkach P+T . W silniku olej Liqid Moly 5W-40 . Wymieniane amortyzatory przód tył , pompa wysokiego ciśnienia i czujniki do niej + druga pompa po regeneracji ( fv) nie zakładana . Oczywiście bieżące naprawy oleje itd. … Poruszam się tym pojazdem na bieżąco w miejscu zamieszkania oraz robię trasy po Polsce i Europie . Oceniam stan pojazdu wizualnie na średni mechanicznie na zadowalający lub na lekko dobry .

2) A8 2000 (VIN ) kolor czarny przebieg 122K ( książka przeglądów )na liczniku i tyle ma kupiony jako rozkradziony , powypadkowy , dostał dołem , chłodnica lekko zagięta do wewnątrz , jak go kupiłem to był brak przodu , to znaczy pasa przedniego zderzaka chłodnice uszkodzone mam , wentylatorów , pokrywy rozrządu . Silnik odpala warunkowo ( bez płynu chłodniczego ) . wnętrze pojazdu jak nowe , bez przetarć rys itd… . Wizualnie pojazd oceniam na bardzo dobry Zamierzałem go naprawić z tego poniżej  ( nie zarejestrowany , opłacona akcyza na mnie

3) A8 2000 ( WAUZZZ4DZ1N003807 ) kolor srebrny (LY7W) przebieg 242K i tyle ma kilka fv na naprawy i 1 przegląd oraz książka przeglądów do 190K. Pojazd ma klasyczną usterkę – wałki rozrządu . Częściowo rozebrany silnik i przygotowany do naprawy , reszta w bardzo dobrym stanie .

Wizualnie pojazd oceniam na dobry mechanicznie nie wiem . Sprowadzony bez akcyzy na części .wiem że moja oferta może być trochę chaotyczna , ale po więcej szczegółów proszę pisać na maila berecik@hot.pl lub dzwonić w godzinach wieczornych 501 632 728 , Cena za pakiet to 30 tyś .

P.S całkiem gratis dokładam zderzak przedni do A8 z 2008 roku w kolorze czarnym . Kaska na koncie , Bardzo dziękuje za pomoc !! !

Pozdrawiam,
Tomasz.
Kołobrzeg.

Dealer Audi A6 

Model: RS6 C5/C6
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 4.0 560KM
Napęd: Quattro
Rok: 2004/2010
Skrzynia: Tiptronic
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi