Audi A6 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum a6, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

powłok hydrofobowych Regeneracja reflektorów części aut superparts.pl Led Toyota Avensis felgi audi a6 milionczesci warsztat Gdańsk Tarcze, hamulce forum audi a6
Powłoki
hydrofobowe
Regeneracja
reflektorów
superparts.pl
Sklepledowy.pl
Sklep alufelgi
Części A6 C5
AZet Auto Serwis
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana avatara przez giganteusz 'a

Czy jestes za zmiana awatara przez giganteusza, bo jego obecny daje po oczach i jest denerwuj?cy?
TAK, jestem za zmian?
30%
 30%  [ 13 ]
NIe, podoba mi si? jego obecny awatar
69%
 69%  [ 29 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
tomkom1 

Model: 100 C4
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.6 ABC 150KM
Napęd: FWD
Rok: 1993
Skrzynia: Manual
Kod silnika: ABC
Imię: tomasz
Wysłany: 2012-04-13, 19:33   

ArKos72, zgodze sie z toba własnie bo tak bywało..zamykało sie niejeden temat i usuwalo podpisy.wiec tymbardziej jest to potwierdzenie reguły..przeciez mod nie usunął.nieważne..panowie naprawde nie ma co bić piany bo narazie sam zainteresowany sie nie wypowiedział...gdyby nie kilka postow krzykaczy ta sprawa by przeszla bez echa,i bez krecenia dymu pewnie awatek by zostal i pewnie zostanie..a my zeby nie bylo ze oskarzam zachowujemy sie jak ci obroncy krzyza pod palacem prezydenckim.wszystkich i wszystkiego nie mozna wyrzucic bo jest jeszcze cos do zebrania. <lol> <lol>
a co do awatara to przyznaje ze wchodzac na strone rownie irytujace sa te blyskajace reklamy...moze ankieta??? <lol> <lol>

[ Dodano: 2012-04-15, 09:49 ]
a wiec jak widac w ankiecie pozostaje awek giganteusza...
Jednak jakiemus procentowi osób przeszkadza jaskrawość.ale demokracja to demkracja.bedziemy musieli z tym zyc <okok> <okok> <okok> <okok>

Dopisek by Użytkownik:
Pozwól tomkom, że dopisze kilka zda? w twoim poście, ponieważ wątek już został zamknięty.
Jak widać sporej części userów również przeszkadza jaskrawość wspomnianego awatara, jednak większość jest za jego pozostawieniem. Wynik ankiety uznaję za obowiązujący i zgodnie z propozycja giganteusza przyznaje rację większości i nie mam zamiaru nikogo "cisnąć" o zmianę awataru.
Wynik ankiety możecie uznać jako moją porażkę, szczególnie azes i arkos, jednak postępuję zgodnie z umową. Awek zostaje. Do tematu nie mam zamiaru wracać.
Po drugie umiem przyznać sie do błędu, a to wymaga pewnej odwagi. Zdanie to kieruję w szczególności do azesa, który wyrasta nam na pierwszego pieniacza na forum i pełno go wszędzie tam, gdzie można wsadzić słowną szpilę, a nie ma jaj na tyle, żeby się przyznać do logowania sie co chwila pod inną tożsamością.
Był danolek, potem jodlowiec, teraz jest azes. Każdą z tych tożsamości zdradza jednak jedno: język pełen nienawiści i wycieczek osobistych pod adresem często zasłużonych klubowiczów.
http://www.a6klub.pl/ot-a...5462.htm#501805
już raz go zdemaskowałem
http://www.a6klub.pl/nowe-a6-vt41227,15.htm#460504
, jednak odpowiedzi juz nie było. Wlazł pod jakiś kamie?, spod którego wypełzł po jakimś czasie i zaczyna kąsać innych i wypisywać swoje urojone teorie siejąc zamęt. Nie ma pozwolenia na takie zachowanie i dalsze takie postępowanie sko?czy się banem, tak jak w poprzednich przypadkach

Warsztat Audi 

forum

Model: A6 C5
Podwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 4.0 560KM
Napęd: Quattro
Rok: 2003
Skrzynia: Tiptronic
Imię: Sebastian
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi