Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]Napinacz pasów kierowcy

Elektryka
ODPOWIEDZ
masinski
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 05 kwie 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

[A6 C5]Napinacz pasów kierowcy

Post autor: masinski » 19 lis 2019, 21:59

Niestety wiem mojej A6 C5 nie pomaga w rozwiązywaniu takich problemów (sprawa ABS zabrała mi 4 miesiące zanim doszedłem do źródła problemu po wymienieniu 95% układu :D) ale walczę z błędem. Uprzedzam śmieszków - nie, nie miałem żadnego "stuknięcia" i pas nie był nigdy "zablokowany" z tego powodu:
00654 - Seat Belt Tensioner Igniter; Driver Side (N153)
32-00 - Resistance too High
Problem pojawił mi się mniej więcej od czasów ostatniej "myjni ręcznej" więc pomyślałem, że to wina kostek pod fotelem kierowcy. Na początku po ruszaniu pasami problem znikł i pojawiał się co drugi dzień, teraz na stałe.

Kostka pod fotelem kierowcy przepryskana "elektropsikiem", każdy kabel wypięty z kostki i wpięty ponownie - zero rezultatu. Kable pod fotelem nie naruszone i wszędzie fabryczne izolacje.

Przeszedłem potem do zdjęcia słupka B żeby sprawdzić czy może rezystor mi nie wypadł z pasa "po poprzednim właścicielu" :D Ale okazało się, że nie i mało tego nie ma rezystora tylko jest prawilna kostka! Przepsikane włożone ponownie - zero rezultatu.


Czy ktoś mierzył się z takim problemem? Z tego co się udało mi się ustalić, komunikat rezystancja za duża może oznaczać, że nawet wymiana pasa na nowy nie da odpowiedniego rezultatu. Pomijam fakt cenowego znalezienia nowego, nie wystrzelonego zestawu.

Dajcie znać bo do końca tygodnia muszę z tym wygrać. Helga tęskni za ruchem ulicznym :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga