Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wymiana oleju w skrzyni automatycznej w Warszawie

Tutaj poszukujemy zakładów, warsztatów, użytkowników, usług, itd. - tylko motoryzacyjne.
kodzak92
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 22 cze 2017, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Wymiana oleju w skrzyni automatycznej w Warszawie

Post autor: kodzak92 » 28 cze 2019, 14:40

Witam,
poleci mi ktoś może serwis, gdzie mogą mi profesjonalnie i za rozsądne pieniądze wymienić olej w skrzyni.

Samochód: A6C6 3.0TDI BMK, skrzynia automatyczna TipTronic, 6-biegowa, 2005r.

Orientujecie sie może, czy przy wymianie rozrządu w A6C6 3.0 TDI BMK, trzeba wymienić olej w skrzyni, czy to można zrobić niezależnie. Bo w przeciągu 2 miesięcy palnuje wymiane rozrządu, a wolał bym najpierw wymienić olej w skrzyni, a poźniej wymienić rozrząd.

mrskoku
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 95
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: wwa

Post autor: mrskoku » 02 lip 2019, 08:53

można robić niezależnie. olej w legionowie 699pln za 10l lifefluid8, w necie zestaw do wymiany oleju zf'a 305pln. - tyle ostatnio płaciłem.

u mojego mechanika. :) rozrząd 4400/4300 - jak dobrze pamiętam. ostatnio za wymianę oleju w skrzyni, zrobienie mechatronika (płyta, zaworki itp), wymiana oleju w dyfrach i torsenie zapłaciłem 450pln (części moje). uważam, że bdb cena.

tylko czeka się miesiąc na wjazd.
jak chcesz namiary - daj znać

kodzak92
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 22 cze 2017, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kodzak92 » 03 lip 2019, 08:55

mrskoku pisze:można robić niezależnie. olej w legionowie 699pln za 10l lifefluid8, w necie zestaw do wymiany oleju zf'a 305pln. - tyle ostatnio płaciłem.

u mojego mechanika. :) rozrząd 4400/4300 - jak dobrze pamiętam. ostatnio za wymianę oleju w skrzyni, zrobienie mechatronika (płyta, zaworki itp), wymiana oleju w dyfrach i torsenie zapłaciłem 450pln (części moje). uważam, że bdb cena.

tylko czeka się miesiąc na wjazd.
jak chcesz namiary - daj znać
Jak możesz to podaj namiary na Twojego mechanika. Ogólnie odnośnie wymian oleju i rozrządu myślałem, zrobic wymiane oleju w AUTO-TRANS (https://automatyczneskrzynie.com/), mają dobre opinie, aczkolwiek chcą za wymiane 1200zł, wydaję się nie zbyt wygórowana cena, jak sądzisz ? Natomiast wymianę rozrządu myślę zrobic w RS-Auto, kiedys ktoś polecił mi ten zaklad, wymiana około z cześciami za 4500zł.

Jak napisałeś o wymianie oleju w dyfrach i torsenie, to się zastanawiam czy u Siebie tego nie zrobic. Co ile sie tam olej wymienia, bo nie jestem pewien, czy w moim aucie poprzedni właściciel to robił (A to chyba dobry argument do wymiany <rotfl> )

Czekam na namiary ;)

mrskoku
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 95
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: wwa

Post autor: mrskoku » 06 lip 2019, 14:39

no to namiar masz :) na robie w rs auto w blizne. olej do dyfrow lalem motul gear 300 ls 75w90 a do torsena ori z aso (555pln/litr). u Rafala spokojnie ogarniesz wymiane oleju w skrzyni. 1200 za wymiane oleju z materialem? wiesz co leja? co wkladaja? za mniej zrobilem u Rafala - patrz moj post wyzej - tam masz czesci, ktore kupowalem i ceny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwany/Poszukiwana”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga