Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

silnik nastawczy klapy temperatury v159 a6 c5

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
cali78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2016, 02:24
Lokalizacja: katowice

silnik nastawczy klapy temperatury v159 a6 c5

Post autor: cali78 » 18 mar 2019, 14:43

Witam ma błąd tego silnika , nie można zrobić ustawień bo wywala błąd . Gdzie znajduje sie ten silnik , jest gdzieś schemat rozmieszczenia tych klap dla a6 , dla a4 znalazłem w necie dla a6 nie mogę

pozdrawiam

Heretic11
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 01 maja 2016, 23:42
Lokalizacja: Bydg

Post autor: Heretic11 » 09 kwie 2019, 12:13

Schematy dla a4 b6, b7 i dla naszego a6 są takie same
Twój silniczek (v159 prawy) znajdziesz jak zdemontujesz schowek pasażera, będzie na wysokości lewej nogi pasażera. Zdemontuj przeczyść a w razie problemów wymień, przeprowadź kalibrację i po sprawie.

cali78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2016, 02:24
Lokalizacja: katowice

Post autor: cali78 » 15 kwie 2019, 23:00

zdemontowałem wyczyściłem , na krótko po daniu napięcia działa po wpięciu dalej ten błąd , skąd przychodzi napięcie na ten silnik ? jest to stały plus ? same klapy chodzą luźno

Luk1985
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Luk1985 » 16 kwie 2019, 21:23

WITAM
Mam problem z klima tzn. nie załącza się sprzęgiełko klimatyzacji. tzn na krotko po podaniu plusa się załącza. tak samo po wysterowaniu kompem załącza się ciśnienia na maszynie do klimy po załączeniu na krotka są ok Tylko po wciśnięciu na panelu klimatronika klimy startuje wiatrak a sprzęgiełko się załącza i kompresor nie staruje.Czynnik nabity do pełna, biegi w wentylatorze działają. Panel klimatronka założony drugi nic nie dał. Błąd w sterowniku jest taki Parownik temperatury nawiewów parownika (wadliwy) kod błędu 00818. Po wyjęciu schowka nie ma w tym samochodzie czujnika temperatury parownika tzn. jest dziura na niego ale założona jest w tym miejscu orginalna zaslepka audi tak jak by nie było w tym modelu takiego czujnika. Nie ma tez żadnej wiązki obciętej wokół tej zaślepki jak by tak miało być. Nie wiem jak może być błąd z czujnika którego nie ma. A pewnie przez to klima nie ruszy. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tematu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga