Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C5 Allroad 2.5 Tdi BCZ Pompwa wtryskowa 059 130 106 L

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nuras
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 41
Rejestracja: 23 cze 2011, 16:52
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI AAT 115KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kamień Pomorski

A6 C5 Allroad 2.5 Tdi BCZ Pompwa wtryskowa 059 130 106 L

Post autor: Nuras » 10 cze 2018, 20:53

Witam jak w temacie. Czy pompa vp44 - 059 130 106 L ma blokadę sterownika ? Chcę jechać na program ale jeśli okaże się że ma blokadę to to nie będzie miało sensu trzeba będzie ją wymienić na taką z końcówką ,,K''. Niestety w necie nic nie ma o tych z końcówką ,,L''. Może ktoś z was siedzi w temacie pozdrawiam... Zapomniałem napisać że chodzi o blokadę dawki paliwa a nie immo... :p
A6 C4 Quattro Rulez ;) i c5 Allroad;-)

mixsio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2015, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: mixsio » 11 sie 2018, 09:28

ma blokadę, z literką k taż ma blokadę dodatkowo jest od silnika z inną emisią spalin gdzie były inne wtryskiwacze i inne cisnienia, więc nie przełożysz sobie tego tak i czipa nie zrobisz, ogólnie ciężki temat, ale powiem tak żeby coś więcej udrapać koni to nawet na zablokowanej tylko super sprawnej pompie, wymienia się końcówki wtrysków, zmienia turbo na lepsze które wstanie wcześniej i utrzyma stabilne ciśnienie, wywala katalizator, jedzie na korektę softu i już zapie---rdala, żeby dłubać w pompie to ci powiem tak na moje oko trzeba by elektronikę prawdopodobnie zakładać od najstarszych wersji czyli AKN/AFB natomiast dół pompy czyli mechanikę od AKE/BAU/BCZ i może to da efekt, ale nie testowałem więc na 100% nie odpowiem.
jeśli nie odpowiadam/nie odpisuje długo znaczy że mnie nie ma w kraju i nie mam czasu, co robić ? cierpliwie czekać

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga