Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C5 2.5TDI AYM 2002R Logi do oceny po małym wodowaniu

Diagnostyka VAG
ODPOWIEDZ
adirozzz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:21
Lokalizacja: Olsztyn

A6 C5 2.5TDI AYM 2002R Logi do oceny po małym wodowaniu

Post autor: adirozzz » 05 cze 2018, 13:23

Witam was tutaj wszystkich.
Bardzo prosiłbym o pomoc. Wczoraj u mnie w miescie byla straszna ulewa ,przejechalem przez ulice gdzie było pełno wody swoją A6 C5 2.5 AYM 2002R MULTITRONIC . Auto lekko sie przydlawilo i po chwili zgasło. Wysiadłem z auta ,woda do kostek ,przepchałem audi obok na suchy parking , po probie odpalenia rozrusznik nie dawal znaku . Odstało 10 minut audica odpalila ,bledow na desce brak z wydechu lekki dym para koloru bialego ,pozniej juz ok .Pochodzila troche pojechalem do domu . Dzisiaj rano zdejmuje filtr powietrza a on gnój ,w srodku zero wody. Odpalam audi chodzi normalnie zero jakichkolwiek oznak typu telepanie czy cos podobnego. Zapinam D no i sie zaczyna ,audi do ok 2tys obrotow jedzie normalnie pozniej dostaje strasznego muła ledwo sie wkreca na obroty tak jakby wydech był zapchany lub uszkodzona przepływka albo turbo nie pompowało .Wiem Panowie ze moze korwobód dostał po dupie ale narazie nie biore tego pod uwage mam nadzieje ze tak sie nie stało .Auto normalnie odpala pracuje ,problem zaczyna sie podczas jazdy .Tak jak by była przydławiona ,na korku biała maź od oleju tylko pytanie czy była ? robie bardzo krotkie odcinki autem ,stoi praktycznie ,jezdze co dwa tygodnie w weekend bo w tygodniu mnie nie ma . Zrobiłem dla was logi do oceny ,statyczne i dynamiczne i bs. Dynamiczne od 1.5tys obrotow i jeden do 4.2tys a drugie troche krotsze bo szkoda mi auta ledwo sie wkreca. Poza tym ani nie puka nic ani nie stuka odpala na dotyk wszystko lala .Proszę o pomoc ,stawiam na przeplywke ze moze wody dostała bo dla mnie troche te wartosci są do dupy oraz widze że turbo tak jakby nie dostawala podcisnienia ,ale prosze was o ocene.
VAG wyrzuca bład 00575 Intake Manifold Pressure 11-10 Control Limit Not Reached


Statyczne
000/001/003
004/007/013
014/018

BS
000
003
004
011

Dynamiczne
000/001/003
004/008/010
004/008/011

Z góry dzięki
Pozdrawiam wszystkich !

[ Komentarz dodany przez: mat1324: 2018-06-05, 13:43 ]
Następnym razem nie wrzucaj tak długich linków, bo forum nie jest do tego przystosowane i zaczyna się rozjeżdżać widok :).
Ostatnio zmieniony 05 cze 2018, 13:42 przez adirozzz, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga