Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Malowanie podsufitki

Wnętrze
ODPOWIEDZ
nozone
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 65
Rejestracja: 12 mar 2017, 15:12
Lokalizacja: płock

Malowanie podsufitki

Post autor: nozone » 02 gru 2017, 18:54

Macie jakiś sprawdzony spray który polecacie do pomalowania podsufitki na czarno?

romanoitaliano
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2017, 10:03
Lokalizacja: wawa

Post autor: romanoitaliano » 19 sty 2018, 20:14

i Jak kolego pomalowałeś tą podsufitkę?

Ja myślę,że do tego musiałby być jakiś spray w macie cienko położony. Mój kolega malował w clk tylną półką z materiału i trzymało to się całkiem nieźle z 3 lata i później auto sprzedał, w jednym aucie malował całe wnętrze na kremowo właśnie sprejami i też było bardzo ok.

Ja sporo malowałem sprejami ale jeszcze nigdy nic miękkiego i z materiału i powiem Ci,że niezłe spreje są chyba eurocolor jakoś tak się nazywają w auchan i kosztują ok 10 zł.

Wcześniej malowałem tylko motipami ale po tym jak cały spraj odszedł mi z tłumika w motorze po 3 mcach to już nie kupuję tych farb. Później pomalowałem wydech jakimś właśnie sprajem z auchan i trzyma 3 lata- na wiosnę znowu pomaluje;)

W obecnym audi pomalowałem częściowo ramiona felg na czarny mat spajem z auchan , liczyłem, że może wytrzyma to może z miesiąc albo dwa a jest pół roku i wygląda jak by było wczoraj malowane a przejechałem już 15 tyś km, więc jestem mega zadowolony . oczywiście 3 cienkie warstwy, i dobrze odtłuszczona powierzchnia.

nozone
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 65
Rejestracja: 12 mar 2017, 15:12
Lokalizacja: płock

Post autor: nozone » 19 sty 2018, 21:14

Cześć

Jeszcze nie czekam aż zrobi się cieplej to po pierwsze a po drugie będe sprzedawał obecne autko ale zanim to zrobie kupię nowe c5 w quattro tylko mam dylemat pomiędzy 2.8 a 2.7 bit.
Więc podsufitke będe malował w nowym aucie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga