Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Woda w pokrywie bagażnika Avant.

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Kaus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2016, 08:44
Lokalizacja: Południe

Woda w pokrywie bagażnika Avant.

Post autor: Kaus » 28 paź 2017, 13:10

Witam serdecznie. Czy miał ktoś z Was problem z gromadzeniem się wody w pokrywie bagażnika w avancie? Jakiś czas temu zdarzyło mi się dwa razy. Po otworzeniu zaślepek na spodzie klapy i spuszczeniu wody jeździłem bez zaślepek. Dwa miesiące temu założyłem je i sciągnąłem antenę CB aby sprawdzić czy kabel idący z boku do bagażnika nie jest tego przyczyną. Kilka dni temu po jeździe w niewielkim deszczu ( dwa dni ), podnoszę pokrywę i znów odgłos przelewającej się wody. Spuściłem ok. 0.5 litra. Nie jest to płyn ze spryskiwacza. Auto nie bite. Lampy raczej dobrze zamontowane. Zauważyłem , że jest delikatny luz ( ok. 3 mm) na mocowniu spoilera ze światłem STOP nad szybą, jak ruszam nim góra - dół. Czy to może być przyczyną? Jest on przykręcony na jakiejś uszczelce ?
Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
Love-AUDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 19 wrz 2014, 20:54
Imię: Stanley
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: śląsk

Post autor: Love-AUDI » 03 lis 2017, 13:50

Sprawdź uszczelki lamp , kilka razy spotkałem się ze woda dostawała się pod lampę w kapę bagażnika . Na lampie z tyłu jest taka uszczelka piankowa która po dokręceniu lampy dolega do blach i to tamtędy przeciekała woda

Kaus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2016, 08:44
Lokalizacja: Południe

Post autor: Kaus » 04 lis 2017, 16:37

Lampy sprawdzałem kilka miesięcy temu. Z racji tego, że auto na gwarancji udałem się do ASO. Stwierdzono brak jakiegoś kołka w mocowaniu spojlera, który podobno czasem wypada ( ale gdzieś musi być, przecież nie na zewnątrz ). Powiedziano mi, że zmieniono coś w sposobie mocowania spojlera z powodu przypadków przeciekania. Uszczelki przy lampach też wymienią. Części do sprowadzenia z Niemiec, w związku z czym umówiony jestem za tydzień.
Pozdrawiam wszystkich.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga