Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Woda w schowku pasażera, gdzie to leci ?

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Pawlo_j23
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 100
Rejestracja: 02 mar 2017, 11:23
Lokalizacja: Wojkowice
Kontakt:

Woda w schowku pasażera, gdzie to leci ?

Post autor: Pawlo_j23 » 05 paź 2017, 14:09

Hej, po ulewach zbiera mi się woda w schowku, jest on cały mokry na dole. Wyjąłem go ale nie widzę żadnego miejsca którym woda mogła by się dostawać. Czy miał już ktoś podobny problem ?
Raz też trochę wody pokapało mi z osłonki silnika szyberdachu. Czy jest tam gdzieś jakieś miejsce w którym woda może przeciekać do środka kabiny ? Odpływy sprawdzałem i woda normalnie przez nie leci.

maniocek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 269
Rejestracja: 28 lut 2016, 14:06
Lokalizacja: Mrągowo/Olsztyn

Post autor: maniocek » 05 paź 2017, 21:43

Pawlo_j23, sprawdź drożność odpływów. Trzeba zdemontować akumulator, odkręcić jego podstawkę. Pod serwem też masz odpływ.

EDIT: nie zauważyłem ostatniego zdania.
Może masz nie pełny przepływ? Za dużo wody, nie nadąża odprowadzać i przelewa przez filtr kabinowy?

Może przewód wychodzący Ci wpadł do środka?
Jak otworzysz drzwi pasażera, mniej więcej na połowie wysokości błotnika masz taką zaślepkę gumową, z niej powinien wystawać taki niebieskawy wężyk delikatnie, może wpadł do środka?
Pomogłem?
Kliknij POMÓGŁ, niby nic, a reputację buduje.

Pawlo_j23
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 100
Rejestracja: 02 mar 2017, 11:23
Lokalizacja: Wojkowice
Kontakt:

Post autor: Pawlo_j23 » 13 paź 2017, 15:52

Dzięki za odpowiedź.
Rurka wystaje, woda wylatuje na zewnątrz. Ale faktycznie nie sprawdziłem przy większej ilości wody. Może nie nadąża :) Muszę to sprawdzić. Odpływ przy aku mam drożny bo sprawdzałem już wcześniej :)

[ Dodano: 2017-10-12, 15:22 ]
Niestety, to nie odpływy szybra. Woda zapewne leje się w okolic szyby przedniej, pewnie ktoś ją źle wkleił. Muszę zdjąć tapicerę i zobaczyć gdzie to cholerstwo cieknie...

[ Dodano: 2017-10-13, 15:52 ]
Usterka najprawdopodobniej zlokalizowana. Zdjąłem boczek i daszek przeciwsłoneczny, woda cieknie na roku szyby, została najprawdopodobniej źle wklejona. Nie trzeba było dużo wody żeby ciekło do środka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga