Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

mocne szarpnięcie

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
zxrek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2012, 22:23
Lokalizacja: Olsztyn

mocne szarpnięcie

Post autor: zxrek » 03 lut 2017, 23:50

Witam na forum jestem od dłuższego czasu ,jednak moja aktywność sprowadzała się jedynie do czytania wybranych postów.Teraz nadszedł moment gdy sam mam problem i jeśli to możliwe to prosiłbym o wskazówki.Moje autko to a6 c4 z 1996 roku avant z silnikiem 2,6 w automacie i quattro.Problem tkwi na pewno gdzieś w napędzie i ma dwie składowe .Pierwsza sprawa to przy powolnej jeżdzie ze skręconymi mocno kołami pojawiają się cykliczne szarpnięcia ale takie naprawdę mocne.Wydaje mi się że są bardziej z tyłu.Mechanik sugerował że to mechanizm różnicowy.Druga sprawa to to że zdarzają się też potężne szarpnięcia przy ruszaniu na wprost lub przy hamowaniu, gdy się już prawie zatrzymałem.Jedno mocne pierdo.....Nie każde ruszenie i zatrzymanie tak wygląda ,powiedzmy pól na pół.Nawet jak ruszam lub hamuje powoli to też się to zdarza.Opony rozmiarowo mam wszystkie takie same i jednej marki i dodam ,że skrzynia zmienia biegi płynie bez szarpnięć.Może miał ktoś podobny problem lub ma jakiś pomysł jak to zdjagnozować .Kopie po całym internecie ale u innych to stukania ,szurania a umnie to naprawdę potężne pojedyńcze szarpnięcie.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga