Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Do 1000 zł na pasku skórzanym, tradycyjny

Off Top, linkownia, ciekawostki, przywitania, pogawędki niezwiązane z 'techniczną stroną' forum Audi A6 / A7.
dejer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Kraków/Wawa

Do 1000 zł na pasku skórzanym, tradycyjny

Post autor: dejer » 19 gru 2016, 14:57

Witam

Szukam zegarka na czarnej bransolecie do 1000 zł. Myślałem o Seiko, ale jakoś bardziej kręcą mnie zegarki szwajcarskich marek: Swatch, Certina a najlepiej to Tissot - bo jak się przegląda, to jest w najbardziej rozsądnych cenach. Kwarc, pasek skóżany, tradycyjna koperta, kolor tarczy itd. Do chodzenia na codzień do pracy i po pracy. Jakieś sugestie?
Deser

Kmicik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 93
Rejestracja: 23 paź 2014, 10:57
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wawa ->Poznań

Post autor: Kmicik » 20 gru 2016, 10:39

Spodobało mi się stwierdzenie Józefa Płonki, znanego zegarmistrza z Krakowa, przy Szewskiej 12 (ci co są z Krk wiedzą o kogo chodzi), który zamieścił rady starego zegarmistrza. Są bardzo proste więc przytoczę:
1. zegarek powinien mieć biały cyferblat,
2. czarne wskazówki
3. arabskie cyfry

Oczywiście są gusta i guściki pod tym względem, ale warto mieć na uwadze te informacje.
Tissot ma kilka interesujących modeli spełniających te normy. Patrz na http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Tissot-k30-0--.html jak coś...

Np ten tutaj

Obrazek

Z lekką wariacją.

dejer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Kraków/Wawa

Post autor: dejer » 22 gru 2016, 12:25

Kmicik pisze:Spodobało mi się stwierdzenie Józefa Płonki, znanego zegarmistrza z Krakowa, przy Szewskiej 12 (ci co są z Krk wiedzą o kogo chodzi), który zamieścił rady starego zegarmistrza. Są bardzo proste więc przytoczę:
1. zegarek powinien mieć biały cyferblat,
2. czarne wskazówki
3. arabskie cyfry

Oczywiście są gusta i guściki pod tym względem, ale warto mieć na uwadze te informacje.
Tissot ma kilka interesujących modeli spełniających te normy. Patrz na http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Tissot-k30-0--.html jak coś...

Np ten tutaj

Obrazek

Z lekką wariacją.
Podoba mi się ten ze zdjęcia. A który to jest konkretnie, bo wrzuciłeś linka do podstrony na której kilkadziesiąt zegarków.
No i przypominam limit do 1000 zł - byłoby idealnie, gdyby nie przekroczył.
Deser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga