Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 2.4 v6 dziwne wibracje

Silniki benzynowe
harnasiu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2016, 15:00
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne

Audi A6 2.4 v6 dziwne wibracje

Post autor: harnasiu » 15 gru 2016, 19:49

Witam, nie jestem pewny czy w dobrym miejscu daje temat ale mam problem z swoim audi , a mianowicie problem polega na tym ze auto dostało minimalnych drgań na postoju po pewnym czasie, i jeszcze jak na postoju dodam gazu to razem z tym idą takie wibracje na caa budę tak samo jest jak przyspieszam, mam luz na krzyzaku przy maglownicy ale to bede już robić niebawem nie sadze zeby to dawało taki efekt, mam jeszcze podejrzenie ze ostatnio jak lamalem się na wjeździe do garażu z racji tego ze auto niskie przetarłem mocniej spodem, ale mam nadzieje ze może ktoś miał taka przygodę z czymś podobnym ? Jest to stałe, nie znika

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 16 gru 2016, 08:30

może przecierając wydech gdzieś go uszkodziłeś, mógł spaść z gumy albo dogiąłeś go do podwozia i przenosi wibracje. Zacznij od wejścia pod auto. Jak tam nic nie znajdziesz to szukaj problemu albo w amortyzacji silnika i skrzyni albo w zapłonie

harnasiu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2016, 15:00
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne

Post autor: harnasiu » 16 gru 2016, 18:02

Bede szukać a druga sprawa ul post z folderu c6 został przeniesiony do c5 ??? Jak przecież mam c6 i w tym aucie szukam problemu

smith23

Post autor: smith23 » 17 gru 2016, 12:01

Ja jak kupilem swoja to tez mi drgalo i stukalo wdodatku okazal sie rozrzad i cylinder do wymiany no i w dalszym ciagu drga lewarek ale to dwumas podobno i "tak ma byc" dopoki nie padnie.... Moze sprawdz czy jakis bledow nie wywala VAGiem

KMS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 357
Rejestracja: 15 mar 2009, 20:17
Imię: Hubert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: KMS » 21 gru 2016, 23:17

Miałem podobną historię. Uszkodziłem odlew aluminiowy podtrzymujący tłumik (blisko skrzyni biegów)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga