Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

bagażnik a4b7 a a6c5 avant

Off Top, linkownia, ciekawostki, przywitania, pogawędki niezwiązane z 'techniczną stroną' forum Audi A6 / A7.
Matifcb
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 153
Rejestracja: 29 sie 2016, 14:27
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Bydgoszcz

bagażnik a4b7 a a6c5 avant

Post autor: Matifcb » 02 gru 2016, 00:16

duzo glosow slyszalem ze kombi a6 jest klase lepsze, wiekszy komfort i wiekszy bagaznik ma od a4. Ze jak bede miec dziecko to tylko a6 ze w a4 ciezko sie pomiescic. Sprawdzalem wymiary i roznice nie sa duze.. a nawet a4 ma dluzszy bagaznik. Skad te opinie co uwazacie na ten temat ? jest on dla mnie wazny dlatego ze zmieniam auto jak bede miec dziecko. A6stek jest bardzo malo a chodzi mi o dobrze wyposazone benzyniaki, jest to stare juz auto wiec nie tak latwo znalezc benzyne dobrze wyposazona dlatego tez a4ki tez ciagle mnie kusza - tylko te opinie co do bagaznika i ze to nie jest rodzinne auto..
Ostatnio zmieniony 02 gru 2016, 19:40 przez Matifcb, łącznie zmieniany 1 raz.

Ziomek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 839
Rejestracja: 30 gru 2014, 12:44
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T ANB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Ziomek » 02 gru 2016, 15:44

Przy dziecku ważny jest nie tylko bagażnik, miejsce z tyłu dla fotelika/nosidełka też jest ważne szczególnie jeśli z przodu siedzi wysoka osoba. Nie mam b7 ale w b5 jeśli mam z tyłu nosidełko to muszę siedzieć bliżej kierownicy. Wątpię żeby a4 miało dłuższy bagażnik, a jeśli ma porównywalny to sytuacja będzie jak w skodzie octavi, duży bagażnik ale z tyłu dorosła osoba ma ciężko usiąść.

Matifcb
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 153
Rejestracja: 29 sie 2016, 14:27
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Matifcb » 02 gru 2016, 16:26

Ziomek pisze:Przy dziecku ważny jest nie tylko bagażnik, miejsce z tyłu dla fotelika/nosidełka też jest ważne szczególnie jeśli z przodu siedzi wysoka osoba. Nie mam b7 ale w b5 jeśli mam z tyłu nosidełko to muszę siedzieć bliżej kierownicy. Wątpię żeby a4 miało dłuższy bagażnik, a jeśli ma porównywalny to sytuacja będzie jak w skodzie octavi, duży bagażnik ale z tyłu dorosła osoba ma ciężko usiąść.
ja 188cm siedze za kierownica ale dziecko moze siedziec za pasazerem spokojnie a tu dziewczyna 165cm w kapeluszu pewnie wiec duzo miejsca mysle ze by bylo. Nawet jezdzac za mna pewnie by chyba miala miejsce.

Kurcze tego wymiaru nie pokazuja na rysunkach. Ile cm jest z tylu..

Ziomek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 839
Rejestracja: 30 gru 2014, 12:44
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T ANB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Ziomek » 02 gru 2016, 22:08

Najszybciej i najlepiej będzie jak się poprzechodzisz po komisach. Nie wiem czy doczytałeś i mnie dobrze zrozumiałeś ale b5 tyczy się drugiego auta a4 b5, normalnie z dziećmi jeżdżę a6 c5.

Matifcb
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 153
Rejestracja: 29 sie 2016, 14:27
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Matifcb » 02 gru 2016, 23:47

Ziomek pisze:Najszybciej i najlepiej będzie jak się poprzechodzisz po komisach. Nie wiem czy doczytałeś i mnie dobrze zrozumiałeś ale b5 tyczy się drugiego auta a4 b5, normalnie z dziećmi jeżdżę a6 c5.
pare osob mi rzeczywiscie powiedzialo zeby a4 odpuscic. Problem z a6 jest taki ze c5 jest dosc stare i duzo nie ma dobrze wyposazonych a c6 to juz dosc duze koszta eksploatacyjne.. nie ma tego polsrodka..

takie chodzenie po komisach co myslsiz ze da ? wsiade sobie za kierowcnice i mysle ze odrazu tak nie wyczuje komfortu. Mysle ze musialbym pojezdzic w trasie czy cos zeby wyczuc. Usiade w komisie i powiem ok nie jest zle a jadac przez 2h moglbym zmienic zdanie. Takie moje zdanie amatora. Chetnie poczytam opinie, po to jest forum.

Kmicik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 93
Rejestracja: 23 paź 2014, 10:57
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wawa ->Poznań

Post autor: Kmicik » 22 gru 2016, 07:56

Box dachowy powinien załatwić sprawę. Jest to wydatek rzędu od okolic 500 zł w górę. Pojemność w litrach zwykle jest od 250 w górę. Ładowność - zwykle od 40kg w górę.
Na takie pierdułki które się przewozi na co dzień, w zupełności wystarczy. Na http://www.uchwyt.pl/produkty/boxy-dachowe/index.html specyfikacja poszczególnych boxów dachowych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga