Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi a4 b6 2,5 tdi 155 km problem Sprawdz ! ;)

Wszystko co dotyczy ogólnie całej gamy A6/A7 silników wysokoprężnych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
konrad451
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2016, 19:47
Lokalizacja: Mszana

Audi a4 b6 2,5 tdi 155 km problem Sprawdz ! ;)

Post autor: konrad451 » 19 lis 2016, 20:02

Witam serdecznie jestem posiadaczem audi jak wyżej wymieniłem rok 2002 automat.

Zacznę tak 1,5/2 lata temu auto bardzo dziwnie chodziło muliło kopciło fes na czarno,zle przyspieszało a po prędkości 80 km auto tak jak by normalnie chodziło.'

Szukałem przyczyny i okazało się ,że przepływomierz jest zepsuty. Jeden mechanik doradził ,że mogę to wypiąć i jeździć bez (po czym to uczyniłem i auto normalnie jeździło)

Wczoraj kupiłem nowy przepływomierz koszt 550 zł. Zamontowałem go podłączyłem i odpaliłem auto. Przejechałem max 2 km i miałem takie same objawy jak wcześniej. Słabo przyspiesza, kopci fes na czarno (ale już trochę mniej) i przy prędkości 80/90 km auto jedzie normalnie i nie kopci.

Postanowiłem więc ,że go wypnę i wrócę do stanu poprzedniego bez przepływki.
(a za parę dni udam się do mechanika może trzeba coś skasować błąd itd )

Po wypięciu przepływki auto przejechało max 40 kilometrów i zaczęły się dziać takie usterki jak by było podłączony przepływomierz .

Mianowicie mam wypiętą przepływkę a auto "Odpalone normalnie funkcjonuje, po przyspieszeniu od 20 do 80 km fes kopci czarnym dymem po przekroczeniu 80/90 auto dostaje olśnienia i jeździ bez zarzutów.

Jaka może być przyczyna tego ? Czekam cierpliwie na odp to mój numer kontaktowy 788058681 jestem z Małopolski.

Jeżeli w złym dziale napisałem bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie . Konrad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga