Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

budowa car audio

Wszystko co dotyczy sprzętu car audio nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
Kokuś
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2016, 20:22
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

budowa car audio

Post autor: Kokuś » 08 lis 2016, 20:57

Witam.
Przymierzam się do zbudowania car audio od mat wygłuszających po nowa skrzynie basową.
W planie mam wymianę radia, głośników dodać wzmacniacz w sumie dwa i zbudować skrzynie basowa. Moje pytanie odnosi się jakie głośniki do tylnych drzwi? nisko, wysoko tonowe czy basowe,a może tez dwu drożne tylko w jednym głośniku?? na przód zestaw dwu drożny odseparowany w bagażniku mam plan wyeksponować dwa wzmacniacze po bokach a na środku w miejscu na kolo zapasowe zbudować skrzynie basową i też pytanie czy wystarczy miejsca na skrzynie basową w owym miejscu? wstępny projekt mam ale nie wiem czy z miejscem będzie wystarczająco na ową skrzynie z głośnika ok 25cm. Jakieś porady lub sugestie? <mysli>

MISQ
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 220
Rejestracja: 15 maja 2016, 19:37
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: MISQ » 09 lis 2016, 18:49

Najlepiej zagra połączenie przód zestaw odseparowany + tył dwudrożny + sub w bagażniku. Co do bagaznika i suba zalezy jakiej muzy sluchasz jesli szybkiej to mała zamknieta skrzynia jak chcez zeby bas zaszalał to cos z bas reflex. piec najlepiej 4kanały + osobno na sub . w Poprzedniej furce przebiłem poziom 140db :)
Przeróbki - rzeźby to JA ;)

norris99
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2011, 22:45
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: norris99 » 07 maja 2019, 05:04

Hey ja również przymierzam się do całkowitej zmiany audio w mojej a6. Może MISQ podpowiesz z jakich firm głośniki kupić i resztę sprzętu aby po montażu był efekt dobrego audio a nie charczenia i szumu bo sprzęt okazał się kichą i nie jest to tak jak było w aukcji napisane ha ha. Może jakieś linki z projektami car audio. Słyszałem że w poszczególnych wersjach samochodu czy to kombi albo sedan inny rodzaj skrzyni mam na myśli że w jednej jest głośnik montowany magnesem na zewnątrz w innej do wewnątrz a jeszcze inne są że głośnika nie widać bo cały zamknięty jest w środku.

Awatar użytkownika
yaszczur
Moderator
Moderator
Posty: 822
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:22
Imię: Paweł
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: yaszczur » 07 maja 2019, 10:29

Pozdrawiam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga