Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Akcja serwisowa

Silniki wysokoprężne
taba
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 14 gru 2015, 19:06
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 272KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: dolnoslaskie

Akcja serwisowa

Post autor: taba » 17 lip 2016, 11:14

Hej, ostatnio bylem w aso w niemczech bo wyskoczyl mi blad zawieszenia pneumatycznego i przy okazji dowiedzialem sie o nowej akcji serwisowej 21F5 W-Instandsetsung Turbolader (01.07.2016) okreslana jako krytyczna. Wiecie cos o tym?

camelllcamelll
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1158
Rejestracja: 21 cze 2010, 10:57
Imię: Ryszard
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: camelllcamelll » 17 lip 2016, 16:50

taba pisze:Wiecie cos o tym?
http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/ ... isowa.html

może tu coś znajdziesz ??

taba
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 14 gru 2015, 19:06
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 272KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: dolnoslaskie

Post autor: taba » 18 lip 2016, 11:39

w tym odnosniku pokazuje ze nic nie przewidziano. Na motor talk de znalazlem taka dyskusje http://www.motor-talk.de/forum/neue-tpi ... 44098.html moj niemiecki jest slaby a z pomoca translatora zrozumialem tyle ze akcja jest krytyczna, powiadamiaja o tym tylko przy okresowych przegladach i ze do wymiany jest jakis element napedzajacy sprezarke a po wymianie nie czuc zadnej roznicy. Ja w kazdym badz razie mam termin na jutro. Co mi powiedza to penie nie zrozumiem, ale bynajmniej roznice (jesli taka bedzie) odczuje :)

[ Dodano: 2016-07-18, 11:39 ]
Ja nie rozumiem audi. Mam audi gebrauchtwagen plus niby na wszystko a wlasnie sie dowiedzialem ze pneumatyka jest uszkodzona mechanicznie wiec gwarancja nie pokrywa i koszt okolo 300e a na dodatek znalezli jakis problem z klima, cos tam z kompresorem jeszcze nie wiem dokladnie co ale gwarancja rowniez nie pokrywa i koszt okolo 200e. Kurde przeciez auto kupilem 2 miesiace temu z certyfikatem 110 Punkte Check

rafio83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 322
Rejestracja: 01 lip 2011, 22:40
Imię: Szymon
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: rafio83 » 18 lip 2016, 11:49

Gdzie byłeś w tym ASO?

Spróbuj jeszcze w innym miejscu, serwis serwisowi nie równy <okok> Sam pojechałem na akcje serwisową do jednego i powiedzieli ze się nie kwalifikuje a w drugim serwisie bez problemu poszło. <mysli>

taba
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 14 gru 2015, 19:06
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 272KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: dolnoslaskie

Post autor: taba » 25 lip 2016, 10:37

To jest niemeickie Auto Bierschneider. Juz kazalem im robic. Okazalo sie ze uklad klimatyzacji jest nieszczelny. Po rozmowie telefonicznej z szefem serwisu po odbior auta mam przyjechac z umowa gwarancyjna bo w sumie on tez jest zdziwiony ze system odrzucil naprawe w ramach gwarancji. Dodatkowo mowil ze nawet jak sie okaze ze mimo wszystko gwarancja nie obejmie to mam sie odezwac do Audi centrum Passau bo to oni wystawili certyfikat 110 punke check i wtedy jest szansa ze to pokryja.
Co do pneumatyki to uszkodzenie jest mechaniczne i nie podlega gwarancji

[ Dodano: 2016-07-25, 10:37 ]
Auto odebralem w srode, ale nie bylo tego goscia co sie zajmuje moja sprawa i powiedzieli mi ze auto zrobione a on sie ze mna skontaktuje. Po dwoch dniach dostalem telefon ze wszystko jest za darmo :) pneumatyka tez :) tylko nie wiem czy to dzieki mojej gwarancji ktora zostawilem mu do wgladu czy kontaktowal sie z serwisem, ktory sprzedal mi audi i opier... ich jak to oni zrobili ten 110 punkte check

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga