Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 4.2] Zawieszenie bilstein B8

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
zunmen
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2010, 07:50
Lokalizacja: Kraśnik

[A6 C5 4.2] Zawieszenie bilstein B8

Post autor: zunmen » 16 wrz 2014, 19:57

Witam
Chcę wymienić wszystkie amortyzatory w mojej A6. Po katalogu bilsteina wychodzi ze podejdą tylko B8 sprint. Auto jest z 99r. . Bilstein B6 sport szedł dopiero od 2001 roku
Na stronie producent pisze ze jest to amortyzator( B8 sprint ) z krótszym skokiem, zaprojektowany do obniżonych sprężyn.
Jak to się będzie miało do seryjnych sprężyn ??

pearl1985
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 149
Rejestracja: 21 lut 2016, 19:09
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: pearl1985 » 25 maja 2017, 22:52

Prawdopodobnie kolega nie potrzebuje już odpowiedzi, ale ja dla potomnych napiszę. Dziś odebrałem auto właśnie z zainstalowanymi nowymi amortyzatorami bilstein b6 sport komplet przód i tył. Bilstein b6 sport są do aut z OEM sprężyną, B8 są do aut z sprężyną obniżającą.

Moje odczucia?
Jak najbardziej na plus. Przesiadłem się z amortyzatorów czarnych sachs i jest jak dla mnie petarda. Auto nic nie straciło na komforcie i trzyma się drogi niesamowicie.

W połączeniu z nowymi sprężynami na przód (Monroe) i tył (Bilstein) z standardową wysokością, bez obniżenia jest dla mnie super. Wreszcie tył auta siedzi w tej samej wysokości co przód!

Przy przyspieszaniu auto już tak mocno nie idzie do góry jak to miało miejsce przy wybitych amortyzatorach które już nic nie tłumiły. Polecam taką inwestycję wszystkim, którzy chcą jeszcze autkiem pojeździć.

Sorry za odgrzanie kotleta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga