Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wybór sprężarki

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
Paul119
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2012, 17:33
Lokalizacja: Skopanie

Wybór sprężarki

Post autor: Paul119 » 15 lip 2014, 09:53

Dostałem propozycję kupna zestawu klimatyzacji do mojego Audi A6 C5 1,9 110KM (wcześniej było 2,5 150KM), czyli węże, chłodnica wody (o tym dalej napiszę dlaczego ona też), chłodnica klimatyzacji, osuszacz, sprężarka klimatyzacji. Moje główne pytanie z tego tematu, to jaką sprężarkę wybrać i czy którakolwiek będzie do mnie pasować, a mam do wyboru sprężarki z: 1.8, 2.0, 2.4. Czy mocowania i reszta podejdzie? Pytanie drugie: czy któryś z tych zestawów będzie pasował do mojego silnika (1,9 110KM)? A teraz wyjaśnienie po co mi chłodnica wody:

po operacji swap'u okazało się, że mechanik jest druciarzem i wsadził mi od Passata chłodnicę wody, która jest za nisko i przez to jest szczelina między pasem przednim, a chłodnicą. Do tego mam tylko po to wsadzoną chłodnicę klimatyzacji z 2,5 żeby trzymała tą chłodnicę wody :P I to jest na takich kawałkach płaskowników, że inny mechanik to się za głowę złapał jak to zobaczył :) Silnik mam z Passata B5, dlatego też takie, a nie inne podzespoły się pojawiają.

2 propozycja zestawu jaką dostałem to zestaw z allroada 2.7 twin turbo. Czy ten spasuje?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga