Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Radio Pioneer jak zrobić by działały tylne głośniki i sub ??

Car Audio
ODPOWIEDZ
Neoarti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 16 mar 2014, 18:50
Lokalizacja: Toruń

Radio Pioneer jak zrobić by działały tylne głośniki i sub ??

Post autor: Neoarti » 18 cze 2014, 18:13

Koledzy jestem posiadaczem a6 c5 w którym ktoś wyciągnął oryginalne radio i wstawił pioneera p80 radio jest super ma mnóstwo ustawień itp ale ...
w aucie jest system (chyba) bose czyli z tyłu osobny subwoofer no i głośniki w drzwiach w tej chwili działa mi tylko przód i tu moje pytanie czy da się pod to radio podłączyć tył auta czy żeby działały głośniki w drzwiach i subwoofer ??
z góry dzięki za rady :)
p.s poczytałem trochę forum i tak szczerze to nie wiem czy moje a6 ma bose czy nie wiem ze mam głośniki we wszystkich drzwiach i suba z tyłu
koledzy nie śmiejcie się ze mnie tylko doradzcie co zrobić aby taki pioneer obsługiwał wszystkie głośniki :)

krzysztofb51
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 216
Rejestracja: 20 paź 2013, 10:32
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 136KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Janikowo

Post autor: krzysztofb51 » 18 cze 2014, 23:36

Z tego co wiem to bose mozna poznac po napisie bose na maskownicach glosnika, a zeby dzialaly tylnie glosniki to musisz miec modul na allegro jest tego troche za pare groszy

Canibal.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:36
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: Canibal. » 19 cze 2014, 20:18

Jak masz na maskownicach napis BOSE . to masz system bose .Z tyłu po prawej masz suba napewno jesli masz bose to jest tam tez i wzmak do tego suba.Przerabialem to co ty teraz i kupilem na alledrogo przejsciowke i wszystko mi gra.tylko chyba pamieci nie podpialem i mi nie trzyma ustawien.

Neoarti
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 16 mar 2014, 18:50
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Neoarti » 20 cze 2014, 14:28

już wiem że nie mam bose tylko zwykły system czy masz może lin do akcji na której kupiłeś przejściówkę

Canibal.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:36
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: Canibal. » 20 cze 2014, 14:31


Awatar użytkownika
tomek3city
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 21 mar 2012, 17:53
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: tomek3city » 20 cze 2014, 20:11

Kolego Neoarti, Jeśli nie masz bose to raczej nie ma też wzmacniacza, chociaż z drugiej strony jeśli ktoś wstawił tam suba to i musi być gdzieś wzmacniacz. Pytanie czy to wcześniej działało?
Ogólnie to radio jest wyposażone w 4 wyjścia 50W na każde drzwi po jednym. Ma też wyjście na subwoofer, ale potrzebny jest wzmacniacz (chyba, że subwoofer jest aktywny).
Jest też duża szansa, że poprzedni użytkownik ma na wzmaku cały tył - tzn głośniki i subwoffer i całość jest zasilana z wyjścia na subwoofer z radia. Może w radiu po odłączaniu akumulatora bądź wyciąganiu radia zmieniły się ustawienia i wyjście liniowe bądź wyjście na subwoofer jest wyłączone.

Awatar użytkownika
phpbb3 forum A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1267
Rejestracja: 20 maja 2010, 19:37
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: phpbb3 forum A6 » 21 cze 2014, 12:32

nawet jak nie ma bose to jest wbudowany ory sub ze wzmacniaczem, przynajmniej ja miałem w swojej. tak jak wcześniej kolega napisał wystarczy odpowiednia przejściówka z allegro i jest tego pełno

Awatar użytkownika
Adrian1989
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 18 sty 2013, 21:15
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Adrian1989 » 25 cze 2014, 21:49

a wie ktoś możę z kąd idzie napięcie 12V do subwoofera?? :D bo czytałem że nie idzie z radia a jak nie z niego to z skąd?? bo 2 dni temu przestały grać mi tylne głośniki a sub coś tam sobie lekko dzwięczy... napewno sygnał i reszta idzie bo mam do tego podpiętą skrzynie basową więc musi mu brakować tylko prądu i dlatego to nie gra

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga