Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C4 1.9tdi Gorzów ] świecące kierunkowskazy

Elektryka
ODPOWIEDZ
radovan2000
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2008, 20:03
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

[ A6 C4 1.9tdi Gorzów ] świecące kierunkowskazy

Post autor: radovan2000 » 04 sty 2009, 22:40

kochani!Ostatnio miałem takie oto zdarzenie.Po dłuższej trasie ,zaparkowałem auto pod domem.Po wyjściu z samochodu jak zwykle zamknąłem go używając pilota od alarmu.Po chwili zaświeciły się kierunkowskazy od strony pasażera i świeciły światłem ciągłym.Zdziwiłem się tym faktem.Chwilke poczekałem ale kierunki cały czas świeciły się.Otworzyłem auto i to również nie przyniosło efektu.Następnie zamknąłem, ponownie otworzyłem i zamknąłem auto, ponownie otworzyłem i odpaliłem.Po zgaszeniu i zamknięciu wszystko wróciło do normy.Czy ktoś z was miał takie zdarzenie?Co w ten sposób sygnalizował samochód?Z góry dzięki za odpowiedzi.Pozdro. 8-)

piter

Post autor: piter » 05 sty 2009, 17:55

Witam, a sprawdzales czy nie zawieszaja ci sie kierunkowskazy podczas jazdy? Mialem taki problem ze swiecily zamiast przerywac. Podjechalem do znajomego mechaniola i ten powiedzial ze w audiczkach i vw ta przypadlosc to standard po czasie. Wyciagnal mi kostke od wlacznika swiatel awaryjnych, troche ja przeczyscil i do tej pory dziala bez zarzutu.

Domi822
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2009, 16:28
Lokalizacja: Radom

Mam problem światła awaryjne nie gasną czemu?>

Post autor: Domi822 » 20 sty 2009, 16:47

Witam moze nie ejstem pierwsza tutaj kobietą ale mam mały problemik z moim autkiem a mianowicie nie chcą w nim zgasnąć światła awaryjne.Otworzyłam go ponownie i zamknełam,zapaliłam silnik i zgasiłam i nic.Cały czas świcą.pomocy!Mąż wraca bardzo późno a samochód potrzebny na jutro do pracy co zrobić? :?: :idea:

lenoks
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:17
Lokalizacja: mrągowo

Post autor: lenoks » 20 sty 2009, 17:59

Kiedyś miałem podobny przypadek i u mnie winowajcą okazał się alarm. Po roku od jego założenia padł przekaźnik przy centralce od alarmu i świeciły kierunki cały czas. Też tak może być jak pisze piter, że padł przekaźnik we włączniku awaryjnych. Ale jak mi padł to kierunki zapalały się kiedy chciały przy skręcaniu. Dotyczyło to medelu C5 więc nie wiem jak to się ma do C4 i C6 :lol:
AKE 2.5 TDI V6 QUATTRO 205 PS

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga