Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C4 - lusterka boczne

Nadwozie
ODPOWIEDZ
cl3hna
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2010, 17:39
Lokalizacja: Radom/Warszawa

A6 C4 - lusterka boczne

Post autor: cl3hna » 14 kwie 2014, 13:24

Witam,

Jakiś czas temu mój ojciec miał przykrą niespodziankę na mieście i skasował lusterko:( Wiem, że chciał to naprawić tak, żebym się nie zorientował no ale niestety nie wyszło:)

Sprawa wygląda tak, że mam normalne elektrycznie regulowane lusterko wraz z podgrzewaniem szybki. Szybka się stłukła, doszło do jej wymiany, wszystko niby działa dobrze, ale lusterko powiększa strasznie obraz ;/ Wcześniej miałem lusterka od nowości, teraz niestety doszło do ich wymiany (jakiś zamiennik za 75zł). Ojczulek był w salonie audi (wiem, wiem, audi z 94 rok - no ale autko raczej zadbane stąd takie opcje) - ale tam cena wynosiła 425zł. Więc zostało kupione lusterko za 75 zł, szybka została przełożona i efekt jest taki, że strasznie powiększa co nie jest bezpieczne w jeździe.

A spr. oczywiście na potłuczonej wersji i obraz jest zdecydowanie mniejszy. Stąd pytanko, jak tutaj sprytnie dobrać lusterko bądź samą szybkę, żeby wszystko było ok? Chodzi mi głównie o kupno na jakiejś aukcji gdzie nie będę mógł zobaczyć jak wygląda obraz.

Może ktoś z forumowiczów może polecić jakieś dobre miejsce, najlepiej Warszawa/Radom gdzie ewentualnie można podjechać i rozejrzeć się za takim lusterkiem.

Byłbym wdzięczny za wszelkie info bo wierzcie mi jeździ się strasznie dziwnie, kiedy jedno lusterko powiększa a drugie pokazuje normalną odległość.

Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga