Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[RS6 C5] Klapka, silniczek nawiewu

Elektryka
ODPOWIEDZ
skywalker1977
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 21 paź 2012, 18:49
Lokalizacja: Nuneaton - Szczecin

[RS6 C5] Klapka, silniczek nawiewu

Post autor: skywalker1977 » 03 sty 2014, 19:05

Witam. Czy ktos moze mi pomoc w lokalizacji tego silniczka: 4B2820511 u mnie w aucie ??
Byl bym rowniez wdzieczny jesli ktos by mogl podpowiedziec jak sie do niego dobrac i wymienic.

Awatar użytkownika
kot919
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1398
Rejestracja: 26 kwie 2010, 22:49
Imię: Audi Forum
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: kot919 » 04 sty 2014, 13:26

Pisi pisze:ÂŚciągnij schowek od kierowcy i pasażera i będziesz miał dostęp do tych silniczków, są na nagrzewnicy
Dokładnie tak jak napisał Kolega Krzysiek - silnik o tym symbolu jest zamontowany po stronie kierowcy, tak więc wystarczy ściągnąć osłonę pod kierownicą :-)

skywalker1977
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 21 paź 2012, 18:49
Lokalizacja: Nuneaton - Szczecin

Post autor: skywalker1977 » 05 sty 2014, 06:21

Nie wiem czy zwrociliscie uwage, ze moje auto jest z wysp, wiec pytanie, czy mysleliscie o stronie kierowcy ze strony europejskiej, czy ze strony UK ???

Awatar użytkownika
kot919
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1398
Rejestracja: 26 kwie 2010, 22:49
Imię: Audi Forum
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: kot919 » 05 sty 2014, 13:38

skywalker1977 pisze:Nie wiem czy zwrociliscie uwage, ze moje auto jest z wysp, wiec pytanie, czy mysleliscie o stronie kierowcy ze strony europejskiej, czy ze strony UK ?? ?
Heh ... ja nie zwróciłem uwagi :) ... nie mniej jednak cała nagrzewnica w wersji UK jest lustrzanym odbiciem wersji EU więc ten silniczek powinien być od strony kierowcy.

W ostateczności możesz zdemontować schowek pasażera (5 śrubek) i wtedy będziesz miał wszystkie silniczki na widoku. Po numerach spokojnie trafisz na ten co Cię interesuje <okok>

skywalker1977
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 21 paź 2012, 18:49
Lokalizacja: Nuneaton - Szczecin

Post autor: skywalker1977 » 07 kwie 2014, 17:56

Witam ponownie. Minelo "troche" czasu, zaczelo sie robic cieplo, wiec silniczek juz lezy w domu (nowy z aso cena &#163;86) i zamierzam sie w nastepny weekend pobawic z wymiana. Jak ogarne, to dam znac gdzie byl zlokalizowany, choc obstawiam ze bedzie po tej samej stronie co w wersji eu ;)

[ Dodano: 2014-04-07, 17:56 ]
Witam ponownie. W weekend dobralem sie do silniczkow i znalazlem uszkodzony ten ktory odpowiada za sterowanie klapami szyba/srodek/nogi (znajduje sie za schowkiem od strony pasazera w wesji uk). Niestety dalej po ustawieniu na panelu klimatronika na LO, ze wszystkich paneli leci cieple powietrze, a dodatkowo po stronie kierowcy gdzies z nad wylotow z kanalu nawiewowego na nogi strasznie wali gorace powietrze. Silniczek po stronie kierowcy dziala poprawnie, mimo utrudnionego dostepu widac ze przy ustawianiu temperatury na panelu, silniczek chodzi.
Ma ktos jakies pomysly gdzie dalej szukac i czego ???
Moge tylko dodac ze mam jeszcze nie nabita klime bo chyba sie skonczyl gaz, ale to moim zdaniem nie powinno chyba miec nic do tego ze leci cieple a nie choc takie powietrze jak jest temperatura na zewnatrz ????
No i zastanawia mnie skad wali to gorace powietrze nad wylotami kanalu na nogi ???
Jakies sugestie ???
Jak tak dalej pojdzie to mi nogi usmarzy <wnerw>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga