Forum Audi A6 Klub Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

audi a6 sklep audi a6 radio regeneracja xenonów reklama forum a6 Tarcze, hamulce LED
Express Parts Motostacja.pl Hustla Online Regeneracja HC AZ Auto Serwis Pompy olejowe Układ hamulcowy Sklepledowy.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana Czujnika położenia wału korbowego.  
Autor Wiadomość
Ziber
Nowy

Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: FWD
Rok: 1997
Skrzynia: Manual
Kod silnika: ALF
Wysłany: 2013-11-19, 15:19   Wymiana Czujnika położenia wału korbowego.

Witam od niedzieli nie mogę się uporać ze swoim dziadkiem. Wstawiłem w sobotę do garażu a w niedzielę nie odpalił ani do dziś .Czasami miewał problemy z rozruchem ale w końcu zagadał. Stwierdziłem brak iskry na świecach, znajomy powiedział mi że padła cewka, wczoraj zakupiłem wymieniłem dalej to samo zero iskry nie pali , dziś zamówiłem czujnik położenia wału jutro będzie postanowiłem go poszukać nie było łatwo ale w końcu znalazłem wykręciłem go (jedna śruba ) i na tym zakończyłem gdyż nie wiem gdzie on idzie jest chyba związany opaskami ani drgnie poza tym nie widać wtyczki . Przyszedł znajomy mechanik i zaczął szarpać mi tą wtyczkę co na zdjęciu ale jak teraz przyszyłem i poczytałem w Necie to jest od innego czujnika poza tym czujnik położenia wału ma 45 cm to by tam nie starczyło . Bardzo was proszę mógłby mi ktoś podrzucić gdzie jest ta wtyczka , w necie nie mogę znaleźć i jej po prostu nie widzę ?.
Dzięki

Audi A6 Klub
Junior Admin

Model: A6 C6
Nadwozie: Limuzyna
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 3.2 FSI 255KM
Napęd: Quattro
Rok: 2005
Skrzynia: Tiptronic
Kod silnika: AUK
Imie: Alex
Dolaczyl: 30 Paz 2007
Miasto/Region: Warszawa
Gość

Wysłany: 2013-11-19, 17:05   

czujnik wchodzi gdzies w dole silnika, kolo skrzyni bodajze i te 45cm to prawdopodobnie nie jest bezpośrednie polaczenie z ta wtyczka na zdjeciu tylko gdzies "po drodze" jest jeszcze jedno gniazdo, do ktorego podlaczasz czujnik.

Audi A6 Klub
Junior Admin

Model: A6 C6
Nadwozie: Limuzyna
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 3.2 FSI 255KM
Napęd: Quattro
Rok: 2005
Skrzynia: Tiptronic
Kod silnika: AUK
Imie: Alex
Dolaczyl: 30 Paz 2007
Miasto/Region: Warszawa
Ziber
Nowy

Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: FWD
Rok: 1997
Skrzynia: Manual
Kod silnika: ALF
Wysłany: 2013-11-19, 17:28   

Dzięki za info własnie też znalazłem fajna stronka ze zdjęciami i opisem może komuś sie przyda.
Pozdrawiam"Krok po kroku"

Odpowiedz do tematu