Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

czujnik otwarcia drzwi tylnych [C5 2.4Q]

Elektryka
ODPOWIEDZ
tomekc5
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2013, 15:04
Lokalizacja: Bełchatów

czujnik otwarcia drzwi tylnych [C5 2.4Q]

Post autor: tomekc5 » 16 lip 2013, 09:47

Witam,
niestety ostatnio w mojej Audi na FISie pojawił się komunikat o otwartych tylnych drzwiach. Poczytałem trochę na forum i zabrałem się za rozebranie zamka w celu ewentualnej naprawy mikrostycznika. Nie znam się na elektryce, więc kiedy już udało mi się wszystko wyszarpać, poprosiłem znajomego elektryka aby mi ten czujniczek sprawdził. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jest on jak najbardziej sprawny, poprawnie otwiera i zamyka obwód. Mimo tego komunikat o otwartych drzwiach wciąż widnieje na FISie :(
Dodam, że problem pojawił się po tym jak dzień wcześniej demontowałem cały tunel środkowy i odczepiałem wtyczki od navi, sterowania lusterkami, gniazda zapalniczki i podświetlenia tylnych nawiewów. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale skończyły mi się pomysły :( czy podłączenie pod komputer pokazało by gdzie leży problem?
Pomóżcie!! Dzięki

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 16 lip 2013, 23:34

tomekc5, ok czujnik sprawny ale czy nie jest wytarty na tyle, że nie sięga cycek do rygla w zamku <mysli>

tomekc5
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2013, 15:04
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: tomekc5 » 16 lip 2013, 23:50

wciskałem ten cycek kiedy był wytargany na zewnątrz ale podłączony pod kostkę w drzwiach - komunikat nie znikał :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga