Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wariujący wskaźnik poziomu paliwa :/

Elektryka
ODPOWIEDZ
vagin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2011, 22:50
Lokalizacja: WROCŁAW

Wariujący wskaÂźnik poziomu paliwa :/

Post autor: vagin » 07 cze 2013, 00:32

witam, znalazłem podobne tematy, (problemy) w archiwum lecz żaden nie był taki sam jak mój, a dokładniej mam problem wydaje mi się z pływakiem bo kiedy gwałtownie przyspieszam / hamuje, bądÂź skręcam gwałtownie prawo / lewo, buja mi się wskazówka poziomu paliwa, mam ponad pół baku zatankowane i jak autko stoi i paliwo w baku sie ustatkuje to wskazuje ok a gdy ruszam itp od razu wariuje tak jakby pokazywała chwilowy stan paliwa gdy te się przelewa w baku prawo-lewo-przód-tył ?! dla ścisłości jest to C5 3.0 benzyna '02r... ciekawostką jest że najpierw przestał działać mi prędkościomierz podczas jazdy i gdy popatrzyłęm akurat na zegary ze nie działa predkosciomierz to zauważyłem również problem z tym wskaÂźnikiem poziomu paliwa! Myślę ze nie ma to związku jedno z drugim, Kostka od czujnika prędkości jest podłączona, kable przejrzałem i są całe, być moze zepsuł się czujnik prędkości i to jakiś dziwny zbieg okoliczności tych obu usterek?

Tomciuś
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2012, 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomciuś » 10 cze 2013, 13:22

jeśli na zakretach i przy hamowaniu to pływak moim zdaniem

130TDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 505
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:53
Imię: Kamil
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2018
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 130TDI » 11 cze 2013, 10:01

Gwarantuje Ci że latanie wskaÂźnika paliwa to sprawka niedziałającego prędkościomierza.
W moim poprzednim C5 miałem identyczną sytuację, prędkościomierz nie działał, wskaÂźnik paliwa wariował na zakrętach, czasami nawet rezerwa się zapalała na chwilę przy blisko połowie baku. Po naprawieniu prędkościomierza wskaÂźnik paliwa ustabilizował się.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga