Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Niedziałające nawiewy

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
Michał91
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2013, 15:06
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Niedziałające nawiewy

Post autor: Michał91 » 27 maja 2013, 16:42

Witam!
Mam problem z nawiewami w swoim A6. Problem polega na tym że z kratek nawiewu w ogóle nie leci powietrze, no chyba, że jedzie się na trasie to wtedy coś bardzo delikatnie czuć. Ustawiałem wszystkie drogi nawiewu ale tylko słychać jak łopatki się przestawiają. Autem jeżdżę ok 3 tygodnie, nie działało od początku, a następnie po 3 dniach chodziło normalnie i tak nacieszyłem się nawiewami przez ok 2.5 tygodnia. Również mam problem z klimatyzacją, bo gdy chodziły nawiewy, klimatyzacja została sprawdzona i nabita. Chodziła, ładnie chłodziła ale też mimo że tryb ECON był wyłączony często lubiła nie chłodzić tylko dmuchać normalnym powietrzem z zewnątrz. Czy ktoś spotkał się z takim problemem ? Liczę na pomoc, pozdrawiam.

Problem został rozwiązany. Całym sprawcą był czujnik klimatyzacji który jest usytuowany za reflektorem ( od strony kierowcy). Komputer miał problem z odczytaniem błędu ponieważ wiązka klimatyzacji i silnika nawiewu jest podłączona pod ten właśnie czujnik i że tak powiem nie umiał sprecyzować problemu. Temat zakończony :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga