Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ AFN 1.9 110 KM] LEWA PODUSZKA POD SKRZYNIÂĄ BIEGÓW

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
dammbel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 02 gru 2010, 05:36
Lokalizacja: mazowieckie

[ AFN 1.9 110 KM] LEWA PODUSZKA POD SKRZYNIÂĄ BIEGÓW

Post autor: dammbel » 05 kwie 2013, 16:37

Witam wszystkich.

Mam takie pytanie. Będę wymieniał poduszki pod skrzynią biegów. Chciałem kupić oryginalne używki. Ogólnie są dostępne na szrotach. Na szrocie powiedzieli mi że te poduszki które mieli będą dobre na 99,9%. Jak się póÂźniej okazało prawa poduszka jest dobra a lewa jest całkiem inna. Powiedzieli mi że do A6 1,9TDI (skrzynia manualna) na lewą stronę idzie poduszka z wystającą śrubą a u mnie jest mocowana na 2 śruby do nadwozia. Z dostępnością takiej poduszki jest kłopot bo nawet na Allegro jej nie mogę znależć:( Wie może ktoś gdzie dostać taką część i dlaczego ta poduszka jest inna niż w pozostałych A6 1,9TDI? U mnie siedzi taka jak na zdjęciu i taką bym potrzebował
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mahrid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 131
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:30
Lokalizacja: Frankfurt

Post autor: Mahrid » 06 kwie 2013, 10:15

dammbel, Jezeli jest faktycznie problem z dostepnoscia tej czesci na rynku, to zapytaj w ASO tam napweno dostaniesz.
A w mojej opini wymiana poduszek uzywanych na uzywane to tylko strata pieniedzy i czasu.

Awatar użytkownika
aras123
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 139
Rejestracja: 17 gru 2011, 19:27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: aras123 » 06 kwie 2013, 10:34

Na allegro można ją znaleÂźć chociażby z Lemforder/Febi oraz inne tańsze zamienniki(których się nie poleca). Jeśli nie, to wizyta w sklepie motoryzacyjnym z nr nadwozia w ręku załatwi sprawe. Moim zdaniem spośród wszystkich poduch zawieszenia silnika AFN ta właśnie powinna być najmniej sfatygowana ale różnie bywa.. poniżej link z paroma zdjęciami, ori nr poduchy którą pokazałeś to 4BO399151E
-a6-c5-czy-to-pora-na-dwumasa-czy-moze- ... t36740.htm

Jak nie ma? a te aukcje to co?
Lemforder 119,00PLN http://allegro.pl/lemforder-poduszka-sk ... 08760.html
Febi 124,80PLN http://allegro.pl/poduszka-skrzyni-bieg ... 45431.html
jakiś OPTIMAL 31,90PLN http://allegro.pl/niemiecka-poduszka-sk ... 53699.html

Awatar użytkownika
wydra
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 19 wrz 2010, 10:53
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: wydra » 06 kwie 2013, 11:32

te poduszki skrzyni na tyle wolno się zużywają ze mozna smiało założyc tanie
używane 15letnie wymieniać na używane np 12letnie troche mija się z celem
Regulamin

dammbel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 02 gru 2010, 05:36
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: dammbel » 06 kwie 2013, 11:57

Mahrid pisze:dammbel, Jezeli jest faktycznie problem z dostepnoscia tej czesci na rynku, to zapytaj w ASO tam napweno dostaniesz.
A w mojej opini wymiana poduszek uzywanych na uzywane to tylko strata pieniedzy i czasu.
Dzwoniłem w tej sprawie do salonu Audi i powiedzieli mi że do tego auta z tym silnikiem lepiej oryginalne zakładać lub oryginalne używki w dobrym stanie, na zamiennikach może drgać. Założyłem tydzień temu poduszki pod skrzynię firm SWAG i HANS PRIES i pojawiły się drgania w środku. Na starych poduszkach nie było to aż tak wyczuwalne choć prawa była zerwana.

Mahrid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 131
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:30
Lokalizacja: Frankfurt

Post autor: Mahrid » 06 kwie 2013, 13:45

dammbel pisze:Dzwoniłem w tej sprawie do salonu Audi i powiedzieli mi że do tego auta z tym silnikiem lepiej oryginalne zakładać
Tu calkiem sie z nimi zgadzam
dammbel pisze:używki w dobrym stanie
Tu bedzie ciezko okreslic w jakim sa rzeczywiscie stanie, wizualny wyglad nie jest tu
wyznacznikiem przydatnosci takiej poduszki.
dammbel pisze:Założyłem tydzień temu poduszki pod skrzynię firm SWAG i HANS PRIES i pojawiły się drgania w środku. Na starych poduszkach nie było to aż tak wyczuwalne choć prawa była zerwana.
Jest wiele tematow na forum zwiazanyh z tym problemem i przypadloscia po wymianie poduszek ktora tu opisales. Poczytyj i wyciagaj wnioski.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga