Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] zaniki napięcia zwarcie

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bobson80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 185
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:29
Lokalizacja: krosno odrzańskie

[A6 C6] zaniki napięcia zwarcie

Post autor: bobson80 » 10 lut 2013, 21:42

witam koledzy mam straszny problem ze swoją audiką od jakiegoś czasu gdzieś robi mi się zwarcie tak bynajmniej myślę objawia się to spadkiem napięcia do tego stopnia że podczas jazdy przez sekundę moze dwie gasną swiatła prawdo podobnie również silnik bo przestaje w tym momencie działać wspomaganie na postoju jest podobnie światla mrugają sobie co kilka sekund czasem minut ale oprócz postojówek te nie reagują , myślalem o alternatorze ale to chyba odpada bo nawet kiedy silnik jest zgaszony dzieje sie tak samo na liczniku zazwyczaj w tym momencie pojawia się kontrolka parking brake maltfunction myślałem że może kostki od silniczków dają zwarcie dlatego zapobiegawczo wymieniłem obie wiązki aż do nadkoli w bagażniku, sprawdzilem również puszke z bezpiecznikami na podszybiu jest sucha i wszystko z nią ok, powoli tracę siły i nadzieję jeśli ktoś byl by mi w stanie pomóc z gory dziekuje

ulos30
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2013, 23:00
Lokalizacja: gdynia

Post autor: ulos30 » 10 lut 2013, 23:03

Witam.Mam problem z zasilaniem akumulatora.Coś zabiera mi prąd. w serwisie powiedzieli że wzmacniacz robi zwarcie , może ktoś też miał taki problem?
ulos30

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 11 lut 2013, 07:29

bobson80, _profil

ulos30, _powitania

_profil

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga