Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6c5] Moja Jadzia ....kilka nowych fotek

Prezentacja w/w aut.
sajmonG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:29
Lokalizacja: Starachowice

[a6c5] Moja Jadzia ....kilka nowych fotek

Post autor: sajmonG » 27 sty 2013, 21:30

Witam

Na wstępie przepraszam za mała ilość zdjęć ale nie posiadam więcej ;) Będzie sesja po zimie jak umyje audiole i zmienimy jej koła na letnie. C5 jest z 1998r. Audi ma przejechane 248 tys, ale na bank licznik był cofany. Ogólnie przesiadłem się na a6 z Passata b5fl z 2005 r i nie żałuje. Do zamiany zmusił mnie remont a raczej brak gotówki na jego dokończenie, ahhh... Ogólnie nigdy nie kupił bym c5 z takim silnikiem. Do decyzji przyczyniło się to, ze Audi miało dużo nowych części min całe zawieszenie z przodu, nowa turbina,xenon,rozrząd,klocki,tarcze opony,wałki rozrządu,filtry i hydraulikę...w sumie wszystkie bolączki tego modelu zostały usunięte (na jakiś czas :) )

Obrazek

W wyposażeniu ma chyba wszystko oprócz nawigacji dlatego nie będę się rozpisywał ;)

Co do planów to mam kilka np:

-polerka przednich świateł - jest

-tylne lampy po lifcie

-blenda us

-renowacja 18

-naprawa fotela kierowcy ponieważ jest rozcięty

-oświetlenie ledowe

-pełen FIS bo jak na razie go brak ;)

-jak Bozia da to i Recaro

-pranie tapicerki
Ostatnio zmieniony 11 lut 2013, 21:06 przez sajmonG, łącznie zmieniany 3 razy.

Problem Audi A6 C6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 375
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:34
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Problem Audi A6 C6 » 27 sty 2013, 23:59

Bardzo fajny kolor, podobają mi się granatowe samochody, fakt są upierdliwe w utrzymywaniu czystości, ale dużo ciekawsze niż srebrne czy czarne.

sajmonG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:29
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: sajmonG » 28 sty 2013, 11:21

kolor też mi się podoba, jakoś mam do niego szczęście...co do mycia to nie ma z nim problemu ;)

slajar0888
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 08 sty 2012, 23:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: slajar0888 » 28 sty 2013, 14:53

fajna:) podobają mi się A6 w kombi:) te szyby z tyłu masz tak przyciemnione?? latwiej umyć granatowe niż białe:P
Jest:
A6 C5 1.9 TDI
A4 B5 1.8 B+LPG

sajmonG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:29
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: sajmonG » 28 sty 2013, 14:58

szybki z tyłu przyciemnione fabrycznie chyba...efekt lustra cos w ten deseń...z przodu przyciemniał poprzedni właściciel

btw. avant dobry jest, szczególnie jeśli ma sie małe dziecko <okok>

MarioMAX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2012, 15:52
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: MarioMAX » 28 sty 2013, 16:14

Napęd FWD a w planach znaczek Quattro ? Kolega się pomylił czy tak dla szpanu takie znaczki przykleja <rotfl> ?

sajmonG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:29
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: sajmonG » 28 sty 2013, 16:21

ja wiem czy dla szpanu...po prostu mi sie podoba :) niektórzy ładują zderzaki od s itp do zwykłych a ja znaczek :>

MrcZk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 301
Rejestracja: 07 lis 2010, 17:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: MrcZk » 29 sty 2013, 10:30

lol
1.8T MrcZk'a hybryda itd

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 29 sty 2013, 10:45

Znaczek quattro hmm to chyba z przodu i z tył wtedy może jak staniesz pod górkę na ślisgim bez problemu podjedziesz :) :) :) , jak nie będziesz pośmiewiskiem jak ten znaczek zauważą a Ty będziesz mielił jednym kółkiem, moze prościej było dołozyć kilka tys i miec quattro.

Cóż tacy tuningocy PL tylko nie pomyślałem że i w audi ( uważam tych użytkowników za dużo bardzij dorosłych) bo że w bmw znaczek M i paski biegnące przez maskę dach i bagażnik daje około 200 kucy więcej to wiedziałem.

- lampy po lifcie , a może jakieś ładne diodowe, bardziej odświeżą samochód
- blenda us , a po co by wszyscy myśleli że to auto z us , większośc się śmieje z takich
- renowacja 18 , popieram zadbane felgi świadczą o właśicielu
- naprawa fotela, po co jeśli chcesz recaro
- pełen FIS , popieram w całej rozciągłości tylko czy wiesz że potrzebne są nowe zegary, przełącznik wycieraczek, wtyczki, czujnik w zbiorniku spriskiwaczy, modół zarządzania światłami, wiązki, kodowanie, mnie ta zabawa kosztowała 1500pln
- oświetlenie led , rozumiem że wnętrza, miałem lecz mi się nie podobało i z powrotem do żarówek, może to zależy od koloru wnętrza, preferencji i co się chce uzyskać.

Pozdrowionka i mało uślizgów życzę.

sajmonG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:29
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: sajmonG » 29 sty 2013, 15:22

dobra w takim razie kij z tym znaczkiem...

lampy będą po lifcie bo mi się bardziej podobają niż diodowe
fotel chce naprawić bo mnie wkur.... a nie wiem kiedy wjedzie recaro
z fisem się zastanowię ale dzięki za kosztorys

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 29 sty 2013, 15:26

Trzymam kciuki by wszystko się udało i niech moc będzie z Toba.

Awatar użytkownika
Ryan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 229
Rejestracja: 12 kwie 2011, 16:33
Lokalizacja: Chełm Śląski

Post autor: Ryan » 29 sty 2013, 17:50

wiesz ze zeby zmienic lapmmpy na poliftowe musisz zmienic maske , zderzak i chyba rowniez pas przedni ?

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 29 sty 2013, 18:13

Zeby zabierać zdanie i radzić trzeba mieć jakieś pojęcie w temacie poza tym wyraźnie jest napisane że chodzi o lampy tylne ale nie chciało się czytać.

Dla ścisłości ja mam bi-xenony poliftowe i nic nie zmieniałem tylko wpiąłem wtyczki więc nie pisz bzdór, jedyna różnica to ta że szczelina przy masce się lekko rozchodzi ku dołowi ale jest uszczelka lampy która to zasłania a dzięki temu przód nabiera trochę bardziej agresywny charakter

Nabijanie sobie prostów niedługo stanie się dyscypliną olimpjską i wróże Ci sukces w niej.

Awatar użytkownika
Ryan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 229
Rejestracja: 12 kwie 2011, 16:33
Lokalizacja: Chełm Śląski

Post autor: Ryan » 29 sty 2013, 20:17

fakt faktem nie doczytalem ze chodzi o tylne lampy

jesli chodzi o przednie , to jesli ma to byc zrobione dobrze , to do wymiany jest napewno maska, bo jest inna.
a robienie sobie "szpar" i zasłanianie ich uszczelką to jest druciarstwo 1 klasa.
polift do przedlifta nie pasuje i basta, każdy Ci to na forum powie - jesli chodzi o lampy przednie.

pozdro i bez odbioru bo szkoda

i proponuje zajrzeć do słownika jeśli sie chce na forum pisać , bo nie znam słowa "bzdÓra"

Tom PPP

Post autor: Tom PPP » 29 sty 2013, 20:41

Zapraszam do gdańska i zobacz czy cokolwiek widać a nie dalej piszesz chociaż nawet ich w ręku nie miałeś a ja je zakładałem i wczoraj wycągałem moje bi-xenony po lifcie więc chyba wiem.
Tylko się pospiesz bo biorą udział w rosposazaniu samochodu - nie zobaczysz i nie uwierzysz.

To temat kogo innego więc nie miejsce tu na taką dyskusje - ja zakończyłem i przyjemnego wieczoru.

ps. Zdjęcia są jak to wygląda w dziale pochwal się.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga