Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z kontrolkami abs i esp

Elektryka
ODPOWIEDZ
Dejwa20
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:02
Lokalizacja: Śląsk

Problem z kontrolkami abs i esp

Post autor: Dejwa20 » 05 lis 2012, 20:08

Witam, mam problem z moja A6, mianowicie została wymieniona pompa wtryskowa jakieś 2 miesiące temu samochód jeździł bez problemu aż do teraz po jakimś miesiącu postoju chciałem odpalić samochód ale padł akumulator więc podładowałem auto zapaliło na rys wszystko ok chciałem dodać gazu zero reakcji zapaliły sie kontrolki od abs i esp, zgasiłem silnik odpaliłem ponownie i niestety obroty spadły do 600 zero reakcji na pedał gazu. Ktoś orientuje się co to może być? Czekam na odpowiedz pozdrawiam

olsen72
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 20 lis 2010, 19:46
Lokalizacja: UK

Post autor: olsen72 » 05 lis 2012, 21:52

Hej
Nie wiem jak jest w Audi bo mam autko od nie dawna ale np. w VW po odłączeniu aku lub jego kompletnym rozładowaniu też sie świeci ESP i ABS. Przyczyną jest brak nastaw podstawowych w pompie ABS a konkretnie mówiąc Steering Angle Sensor, Steering Limit Stop itp. Po kalibracji tego kontrolki gasną. Te adaptacje robi sie na postoju więc pedał gazu nie jest potrzebny hehe. Ale tak jak pisałem dotyczy to VW, moze w Audi też jest podobnie.
Poza tym warto autko podłączyć do kompa, powinien cos pokazac

Dejwa20
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:02
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Dejwa20 » 10 lis 2012, 11:52

Witam ponownie, problem został rozwiązany najwidoczniej był to problem z aku podładowałem i wszystko jest ok. Dzięki za pomoc pozdrawiam! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga