Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ All] pranie tapicerki ;)

Wszystko co dotyczy ogólnie wnętrza, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
Jestem Slaby

[ All] pranie tapicerki ;)

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 16:40

Posiadam trochę plam na swojej jasnej szarej tapicerce. Czym można je skutecznie doprać, tak, aby nie zniszczyć sobie tapicery.

Kupiłem środki za dychę z tesco, które gówno dają. Próbowałem vanishem do dywanów, ale troche kiepsko wyszło.

Ma ktoś jakieś sprawdzone pomysły, ewentualnie receptę na plamy na tapicerce?

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 01 cze 2012, 17:25

Jestem Slaby, ręcznie prałeś czy odkurzaczem?

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 17:34

biernik pisze:Jestem Slaby, ręcznie prałeś czy odkurzaczem?
odkurzaczem? chyba chodziło Ci o "pralkę"...


a tak serio, ręcznie. jak prać odkurzaczem?

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 01 cze 2012, 17:35

Jestem Slaby, takim specjalnym z wodą <okok>

Do plam polecam: http://turtlewax.pl/platinum-renovating ... p-153.html
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 17:36 przez 0x4B25A, łącznie zmieniany 1 raz.

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 17:36

0x4B25A pisze:Jestem Slaby, takim specjalnym z wodą <okok>
mam takowy odkurzacz w domu marki Rainbow.
Obrazek

coś to zmienia?

ps. w życiu, przysięgam, w życiu bym nie powiedział że kiedykolwiek zamieszczę na forum Audi zdjęcie swojego odkurzacza....

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 01 cze 2012, 17:37

Jestem Slaby, ale czy to jest odkurzacz, który ma dysze wodne i pierze, czy tylko ma filtr wodny, a odkurza na sucho?

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 17:40

0x4B25A pisze:Jestem Slaby, ale czy to jest odkurzacz, który ma dysze wodne i pierze, czy tylko ma filtr wodny, a odkurza na sucho?

a widzisz :D tylko filtr wodny. ale mam w domu też taki na parę do czyszczenia płytek, ale też zbytnio mi nic nie pomógł ;( ale robiłem tylko woda + para. może narzucić jakiegoś środka na to?

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 01 cze 2012, 17:41

Jestem Slaby, odkurzaczem jak wciągniesz cały syf po wcześniejszym umyciu szczotką ryżową , atak ze dwa razy to ten wanisch sprawdza się bardzo dobrze :)

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 17:45

biernik pisze:Jestem Slaby, odkurzaczem jak wciągniesz cały syf po wcześniejszym umyciu szczotką ryżową , atak ze dwa razy to ten wanisch sprawdza się bardzo dobrze :)
ryżową szczotką włosy wychodzą i niszczy sie fotel :/ jakaś mięciutka musiałaby być

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 01 cze 2012, 17:55

No to mniej ryżowa :) w każdym razie bierzesz płyn trzesz szczotką aż się brud rozpusci i wciągasz tym twoim odkurzaczem i będzie łądnie

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 01 cze 2012, 18:05

Jestem Slaby, ja bym na Twoim miejscu jednak spróbował tego, co poleciłem (i krzysztofput)... zależy jakie plamy oczywiście... Bo mocne, mechaniczne czyszczenie, niestety potrafi niszczyć materiał... ;|

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 01 cze 2012, 19:12

krzysztofput, a ile puszek poszło na to ?
Ale i tak, nie ma prania bez odkurzania :)
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 19:13 przez tomaszek99, łącznie zmieniany 1 raz.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 01 cze 2012, 19:52

krzysztofput, ja także nie chcę się narzucać ze 'swoim' środkiem, ale jestem bardzo zadowolony z jego działania... i to zarówno w formie odświeżenia 'raz na jakiś czas', jak i odplamienia (choć strasznie dbam, aby nic się nie poplamiło) <okok> :)

Tak więc polecamy z krzysztofput, użyć coś całkiem taniego, ale może mniej agresywnego... niż 'ryżowa szczota' i 'szuru buru' <lol>

Jestem Slaby

Post autor: Jestem Slaby » 01 cze 2012, 20:48

śmiejcie się, ale kupiłem środek do odplamiania i za przeproszeniem g.... pomógł ;/ dlatego wolę się upewnić co jest najlepsze

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 01 cze 2012, 20:50

Jestem Slaby, mnie się wydaje, że to jest kwestia tego, co to jest za plama (z czego)...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga