Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Kierunkowskazy po chwili gasną:/

Elektryka
ODPOWIEDZ
Wysokiii

Kierunkowskazy po chwili gasną:/

Post autor: Wysokiii » 29 kwie 2012, 11:48

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc:) od niedawna jestem posiadaczem Audi A6 i to moje pierwsze auto nie znam się na usterkach:P a właśnie pierwszą mam:/ podczas jazdy gdy włączyłem lewy kierunkowskaz zapalił się trzy razy i zgasł, czasem świecił nieregularnie tak jak by się zacinał, gdy kontynuowałem jazdę z czasem coraz częściej to się zdarzało aż w pewnym momencie nawet się nie zapalał lecz to też się nie zdarzało za każdym razem.. z kolegą postanowiliśmy sprawdzić bezpiecznik kierunkowskazu. Wymieniłem go i przeczyściłem bo był troszkę brudny...sprawdziłem i działał ale gdy ruszyłem w trasę po ok 150km znowu pojawił się ten sam problem kierunki gasły i nie wiem co mam już zrobić...czy to te bezpieczniki czy problem może leżeć gdzie indziej??? proszę was o pomoc:(

Rafał[/b]

Wysokiii

Post autor: Wysokiii » 08 maja 2012, 19:42

Wielkie dzięki za pomoc:) to był przerywacz musiałem go wymienić jestem w Holandii i pojechałem do serwisu Audi i tez mi powiedzieli ze to jest przerywacz zamówiłem u nich mówiąc ze sam sobie wymieniłem koszt 48 Euro..wydaje mi się że, nie jest aż tak drogo:P jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga