Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 Avant] Wymiana kompletnych głośników + Navigation P

Car Audio
ODPOWIEDZ
Firebee
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 01 sie 2009, 19:56
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

[ A6 C5 Avant] Wymiana kompletnych głośników + Navigation P

Post autor: Firebee » 25 sty 2012, 21:48

Witajcie. Na pewno było tematów w tym stylu, jednak bardzo bym Was poprosił może nie o same porady, a o polecenie na północy kraju firmy, której odstawiłbym moją A6 C5, a która mogłaby kompleksowo zająć się AUDIO w moim aucie...
Mając na względzie, że za audio należy brać się od początku do koĂąca chciałbym by taka firma wygłuszyła mi audi matami, wymieniła głośniki i okablowanie, no i jeśli to możliwe (nie wiem co myślicie o jakości samej Navigation Plus) - wymiana Navigation Plus na coś z naszych czasów, ale żeby ramka była dopasowana do konsoli audi...

Oczywiście przy takiej inwestycji koszta grają mniejszą rolę, więc widełek nie ustalam...
Prosiłbym jedynie o namiary na profesjonalną firmę, lub jesli miałbym to robić sam to polecenie mi pożądnych głośników wraz z podaniem średnic, radia itp, itd.. byłbym wdzięczny za pomoc w postaci konkretnych odpowiedzi:)

Pozdarwiam!

Firebee
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 01 sie 2009, 19:56
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Firebee » 25 sty 2012, 23:03

Hej. dedykowane i pasuje jak trzeba?:) TO poprosze o linka gdzie takie cudo kupić i jakiej to firmy...
Pozdrawiam!
Firek

Forum Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 765
Rejestracja: 14 lut 2010, 10:28
Imię: Robert
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2015
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Forum Audi A6 » 26 sty 2012, 08:20

Cały "fun" tej zabawy polega na tym żeby to zrobić samemu. Rozumiem jeszcze gdybyś chciał zrobić profi pomiary lub dopasować zwrotnice pasywną po głośniki etc. ale wygłuszenie i wstawienie głośników.. zwyczajnie w świecie się to nie opłaca bo skasują Cię raz tyle to wydasz na sprzęt.

Co do samej N+, jeżeli możesz wymieniaj. Nie jest to nawet podstawa do rozbudowy audio.

Firebee
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 01 sie 2009, 19:56
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Firebee » 26 sty 2012, 09:24

Jasne, że wolę zrobić coś sam, niż zlecać firmie, która skasuje miliony. Ale jak robię sam to chciałbym Was prosić o pomoc w postaci podania linków chociażby do średnic głośników i podania firmy, która będzie w miarę dobra, jesli nie bardzo dobra. Jesli się bawić w modernizację to link do dobrych mat wygłuszających no i okablowanie kompletne chętnie bym wymienił.. Znawcą sprzętu nie jestem, więc liczę na Was..
Nie interesuje mnie bezsensowny łomot muzyki techno, a raczej wyciąganie z muzyki na maksa co się da...

Co do radyjka to koniecznie dedykowane (jestem raczej przeciwny widocznych ingerencji w auto) i porządnej firmy. To z linka Mad_MAXA wygląda całkiem zachęcająco, tylko model poproszę:)

Forum Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 765
Rejestracja: 14 lut 2010, 10:28
Imię: Robert
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2015
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Forum Audi A6 » 26 sty 2012, 14:08

Musisz podać jaką gotówką dysponujesz.

Firebee
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 01 sie 2009, 19:56
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Firebee » 26 sty 2012, 14:57

kurde nie chce za bardzo operować gotówką... nie wiem ile to kosztuje, nie chciałbym przekroczyć wartości auta:) Oczywiście systematycznie. nie jednorazowo, ale akurat takie modyfikacje można podzielić na kilka etapów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga