Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[100 c4] dymek ze stacyjki

Elektryka
ODPOWIEDZ
Wojt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 28 wrz 2010, 23:36
Lokalizacja: Tarnów

[100 c4] dymek ze stacyjki

Post autor: Wojt » 16 lis 2011, 08:24

Witajcie koledzy problem wyglada nastepujaco :
jak co rano wsiadłem do samochodu celem udania sie do pracy , po przekręceniu kluczyka jak zwykle o tej porze roku zapalila sie kontrolka od żarowych , ale tym razem towarzyszył jej taki cichy klik po czym po ok 2 sekundach z osłony przełącznika zespolonego zaczął sie unosić dymek. Wyjąłem kluczyk i przestało , ale do pracy dojechać musiałem więc odpaliłem bez grzania świec na szybko i tym razem też zaczął sie pojawiać . Po odpaleniu samochód chodził normalnie nic nie dymiło i dojechałem szcześliwie . Teraz musze jakos z pracy wrócić więc ktos może mi rzucic jakiś cień na to co to jest i jak to naprawic, na co zwrócic uwage
Moja racja mojsza jest!!

raistlin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2010, 16:23
Lokalizacja: łódź

Post autor: raistlin » 16 lis 2011, 15:14

Jak miałem C4 miałem podobnie ale z przełącznikiem od długich. psiknołem WD40 trochę podymiło i zaczeło działać ...... ach stare dobre C4 samo się naprawiało ;))))

Wojt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 28 wrz 2010, 23:36
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Wojt » 16 lis 2011, 16:30

Dzięki za odpowiedź.
Po pracy uzbrojony w śrubokręt i i zachód słońca ;/ odkręciłem osłonkę zespolonego było troche przyciemno ale nic wyjątkowego nie zauważyłem , ostrożnie włożyłem kluczyk i przekręciłem , wszystko normalnie jak zwykle , z tym że akurat samochód nie miał ochoty grzać świec. Domyślam się że są 2 wyjścia z sytuacji
- nastąpił efekt samonaprawienia
- problem występuje przy grzaniu świec.

jak będę miał troche czasu to sprobuję sie zabrać za oględziny, będe wdzięczny za jakieś fotostory dotyczace demontażu i ogledzin kostki . Mam kierownice bez poduszki (wersję z dużym klaksonem wyglądającą jak ta z poduszką) i za cholere nie wiem jak ja zdemontować , chodzi mi o osłone klaksonu <uoee>
Moja racja mojsza jest!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga