Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 all] wahacze

W tym dziale sprawy dotyczące ogólnie zawieszenia, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
incognio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 314
Rejestracja: 26 paź 2008, 14:57
Lokalizacja: Rz-ow

Post autor: incognio » 11 mar 2009, 17:12

ale z drugiej strony wcale nie oznacza ze jak jest na czesciach logo dobrej marki to napewno jest wysokiej jakosci
ja podam tylko przyklad ze wczesniej bosh jak produkowal np swiece, wtryski w niemczech to byly to praktycznie czesci numer jeden na rynku, a odkad otworzyl fabryke bodajze w turcji to sprzedawcy w sklepach odradzaja kupowac bo jest duzo zwrotow... czyli jednym slowem chlam
Gdy widze audice to kwice
a ocy mi swicol jak znice


NOWE FOTY!! lampy, felgi 18"
zapraszam do ogladania:
https://a6klub.pl/a6-c5-moja-pistacja-vt4386.htm

yourNIGHTMARE
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:36
Lokalizacja: Ostróda/Corby

Post autor: yourNIGHTMARE » 13 mar 2009, 11:31

OK wiemy, ze Lemforder to solidne wahacze, ale szukajac na alledrogo czegos konkretnego natknelem sie na takiej firmy wyroby:
WAHACZE
Co sadzicie o tej firmie, czy ktos juz kupil ten zestaw i jak sie to sprawuje ? Napisali, ze niemiecka i z certyfikatem, a co wiecej daja gwarancje.

yourNIGHTMARE
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:36
Lokalizacja: Ostróda/Corby

Post autor: yourNIGHTMARE » 13 mar 2009, 11:48

No widzisz i tutaj mam problem. Mieszkam w Anglii a tutaj kupic Lemfordera graniczy z cudem. Szukam od tygodnia na ebayu i nici. W sklepach maja tez tylko takie taniochy jak w powyzszym linku tylko, ze za sporo wieksza cene. Najgorsze jest to, ze sprzedawcy z alledrogo nie bardzo chca wysylac towar za granice co mnie ogromnie dziwi bo grono klientow wzroslo by i to znacznie, a koszty przesylki i tak pokrywa kupujacy. Dzieki jednak za ostrzezenie bo tez wychodze z zalozenia, ze jak ktos kupuje tanio to kupuje dwa razy. Raz a dobrze. No nic zaraz pisze do kolesia z allegro od lemforderow czy wysle mi do Anglii Jak nie to cos zakombinuje inaczej. On przesle mi do moich rodzicow, a oni do mnie, ale czas bedzie o wiele dluzszy :-/

No i teraz wielki dylemat Znalazlem dwie aukcje z lemforderem:
PIERWSZA
i to sa te co kilka osob kupila z forum:
DRUGA
a to druga aukcja jednak z dosc rozniaca sie cena ;-)
Mozecie mi powiedziec dlaczego taka roznica?

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 13 mar 2009, 15:12

Taaa... Jak poszedlem do normalnego sklepu to koleś policzył mi ponad 2000tys... A tutaj duzo osób sprowadza z niemiec części dużo taniej wychodzi...

yourNIGHTMARE
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:36
Lokalizacja: Ostróda/Corby

Post autor: yourNIGHTMARE » 13 mar 2009, 15:24

No tak, ale tutaj na alledrogo roznica wynosi prawie 700zl. To, ze sklepy daja sobie ostra marze to ja wiem, ale skad tutaj taka roznica? Czy te za tysiaka sa oryginalne? Czy z ich jakoscia jest wszystko OK

PS pisalem do kolesia z tej aukcji pierwszej "Lemforder za 999" i odpowiedzial, ze nie ma sprawy wysle do Anglii i przesylka okolo 100zl, wiec jest OK i chyba sobie zamowie. Choc poczekam co dzis powie mi mechanik bo ja tylko domyslam sie, ze musze wymienic wahacze bo mam gluche pukanie w przedniej lewej stronie. Moze to cos innego choc nie sadze.

Awatar użytkownika
incognio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 314
Rejestracja: 26 paź 2008, 14:57
Lokalizacja: Rz-ow

Post autor: incognio » 13 mar 2009, 16:17

yourNIGHTMARE, jeszcze chyba nikt na tych za 1000 jakiegos wielkiego przebiegu nie zrobil, ale jak narazie spisuja sie ok- nikt nie narzeka
moj ojciec wczesniej zalozyl jakiejs kiepskiej firmy to mu sie wykrzaczyly po niecalych 10 000tys wiec te napewno wytrzymuja dluzej ;)
a jesli chodzi o te master sporty to na a4klub kilku chlopakow je kupilo i testowalo jak sie sprawdzaja - zdania byly podzielone, niektorzy mowili ze sie trzymaja a inni ze padlina, generalnie chyba doszli do w niosku ze moze troche leprze niz reszta tanich podrobek
Gdy widze audice to kwice
a ocy mi swicol jak znice


NOWE FOTY!! lampy, felgi 18"
zapraszam do ogladania:
https://a6klub.pl/a6-c5-moja-pistacja-vt4386.htm

yourNIGHTMARE
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:36
Lokalizacja: Ostróda/Corby

Post autor: yourNIGHTMARE » 13 mar 2009, 18:03

Dzieki serdeczne za uzyteczne informacje. Postanowilem, ze jezeli bede kupowal to Lemfordera, a co wiecej to kolega leci jutro do Polski (nagly wyjazd niestety) to moglby mi to przywiezc. Wiecie moze ile caly komplet wazy? Wiecej niz 6, 7 kg ?

Awatar użytkownika
incognio
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 314
Rejestracja: 26 paź 2008, 14:57
Lokalizacja: Rz-ow

Post autor: incognio » 13 mar 2009, 19:18

ja nie mam zielonego pojecia :-/ chociaz wydaje mi sie ze tak duzo nie waza...
Gdy widze audice to kwice
a ocy mi swicol jak znice


NOWE FOTY!! lampy, felgi 18"
zapraszam do ogladania:
https://a6klub.pl/a6-c5-moja-pistacja-vt4386.htm

Awatar użytkownika
Aju
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2008, 22:29
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Post autor: Aju » 15 mar 2009, 20:57

ja wlasnie kupilem te master sporty, w sumie to chcialem lamfordery, ale troche mialem wydatko i dosc niespodziewanie mnie ta przyjemniosc trafila :-/ , jutro je zakladam jak beda sie sprawowaly to napisze, robie sporo kilometrow wiec powinno szybko wyjsc co i jak ;)

Awatar użytkownika
boluss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 212
Rejestracja: 18 mar 2008, 21:48
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: boluss » 04 kwie 2009, 21:26

yourNIGHTMARE pisze:No tak, ale tutaj na alledrogo roznica wynosi prawie 700zl. To, ze sklepy daja sobie ostra marze to ja wiem, ale skad tutaj taka roznica? Czy te za tysiaka sa oryginalne? Czy z ich jakoscia jest wszystko OK

PS pisalem do kolesia z tej aukcji pierwszej "Lemforder za 999" i odpowiedzial, ze nie ma sprawy wysle do Anglii i przesylka okolo 100zl, wiec jest OK i chyba sobie zamowie. Choc poczekam co dzis powie mi mechanik bo ja tylko domyslam sie, ze musze wymienic wahacze bo mam gluche pukanie w przedniej lewej stronie. Moze to cos innego choc nie sadze.
znajomy kupił na allegro własnie Lemforder za 1200 kompletne do passata. jak przyszły niby wszędzie miały wybite znaczek audi wv.
po 2000tys. w lewym dolnym wachaczu wyskoczy łatuleją. a po 4000tys. padły obydwie końcówki drążków kieowniczych. no i gostek mu powiedzialzeby zdemontował całe i przesłał mu oni ocenią czy podlega gwarancji.
także uważajcie przy zakupie bo że pisze Lemforder to nie wszystko... lepiej dołożyć pare stówek i kupić w aso.

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: goly191 » 10 kwie 2009, 14:21

jako, że stoję przed zmianą zawieszenia, przyjrzałem się wahaczom na allegro
niestety, ale odbiegają one od moich starych
najprawdopodobniej są to Tureckie podróby
no chyba, że inaczej są bite numery na nowych, w co wątpię
jak wiadomo był kolo co sprzedawał za 899zl, później za 999zł też mają inaczej bite
co ciekawe nawet te za 1600-1700zł też mają inaczej
co mnie nie cieczy za bardzo :evil:

Depo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 07 mar 2009, 00:19
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Post autor: Depo » 10 kwie 2009, 18:50

Przejechałem już 34.000 km. na Lemforderach z Allegro i właśnie padł mi jeden lewy górny wachacz. Porównując do wachaczy "no name" jakich już kilka miałem w poprzednim A4 uważam to za sukces. Te mastery nie wytrzymają napewno 10.000 "na naszych polskich wspaniałych drogach"
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: goly191 » 12 kwie 2009, 08:28

oli80 pisze:goly191, Czyli lemfordery z allegro to jak rosyjska ryletka :mrgreen:
nie da się tego ukryć, w całym tego słowa znaczeniu

zastanawiam się nad zmianą wahaczy, ale wydać 1,5k na podróby nie uśmiecha mi się, dlatego stwierdziłem, że muszę zlokalizować luz nakole
mam poziomy luz na kole, ewidentnie wyczuwalny po podniesieniu autka, z prawej taki już spory, a z lewej prawie nie wyczuwalny
pytając ludzi to tak, jeden mówi: wahacze, drugi łącznik stabilizatora, trzeci końcówka drążka
no bądź tu mądry :-/
może ktoś coś podobnego przerabiał :?:
wybieram się na stację diag, ale może już bym wiedział czemu się przyglądać
wiem, że jak byłem ostatnio na przeglądzie to znajomy sprawdzał i powiedział, że jest OK, jedynie końcówka drążka się kończy, dlatego podejrzewam że to jej wina, co myślicie :?:

krzys124
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 284
Rejestracja: 08 kwie 2009, 09:51
Lokalizacja: zabrze

Post autor: krzys124 » 12 kwie 2009, 09:32

czy u was nie regeneruja starych wachaczy ? to nie mozliwe !! skoro u nas jest ktos taki to i u was tak samo ! kolega na takich regenerowanych wlasnie tam czyli w Bytomiu Szombierkach zrobił swa BMW ponad 40 tys km i sprzedal , kto wie ile nowy nabywaca zrobil na nich ! u nas mało kto kupuje nowe wszyscy tam walą i regenerują i wszyscy są zadowoleni .



w kwesti luzów = moze łozyska

marion17
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2008, 23:24
Lokalizacja: racibórz

Post autor: marion17 » 12 kwie 2009, 23:46

witam wszystkich klubowiczów oczywiscie mialem kupic również lemfordery bop zaczelo mi coś stukac w zawieszeniu ale zaproponowano mi firme RTS czy ktos wie coś o tej firmie ?? z góry dziekuje pozdr. :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga