Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C6] Pakiet oświetleniowy

Wnętrze
szynszyl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 114
Rejestracja: 26 sty 2010, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pakiet oświetleniowy

Post autor: szynszyl » 04 sty 2011, 20:06

beeroenx pisze: co sadzicie o tym zeby wmontowac lampki np od dolu w drzwiach tylnich i od dolu w fotelach przednich (do oswietlanie pasazerom z tylu dywaników przy wsadaniu) Czy ktos moglby mi podpowiedziec czy jesli dokupilbym boczki do drzwi z lampkami czy beda zlacza do podlaczenia i czy ktos mialby jakies pomysly aby podlaczyc reszte "brakujacych" lampeczek w jakis sprytny sposób
Jeśli chodzi o oświetlenie w drzwiach tylnych od dołu i tylnych dywaników to nie powinno być problemu, podpinasz do sterownika drzwi lampkę którą trzeba wmontować i świeci, podśw. dywaników podpinasz do modułu komfortu co jest w bagażniku po prawej. Jeśli chodzi o "ambiente" w drzwiach to juz grubsza sprawa ponieważ trzeba wymienić boczki (same listwy świecące nie będą pasować) , sterowniki powinny dać rade.

Sam siebie muszę poprawić, sterowniki nie dają rady... W moim przypadku brak możliwości podłączenia światełek ambiente, nie ma pinu w module...

Pozdrawiam
Własnymi rencyma:
-elektryczna klapa bagażnika
-kolektory ssące
-hak automatyczny
-reflektory led

Jactom90
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 06 paź 2013, 15:53
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: Jactom90 » 16 gru 2014, 17:45

Odgrzewam...... Witam wymieniłem u siebie tapicerkę i teraz mam podświetlanie listw w drzwiach, nogi z tyłu i tylne drzwi od spodu ( to tak dodatkowo, oczywiście muszę je jeszcze załączyć) moje pytanie brzmi:
Ile i jakie żarówki potrzebuje do tego pakietu oświetlenia, kolega pisał mi że to Ambiente. Chodzi mi o wymianę wszystkiego na LED. <lol>

Gustlik1994
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2015, 21:08
Lokalizacja: Mirosław

Post autor: Gustlik1994 » 28 mar 2015, 00:34

Witam, ja mam takie pytanie, gdy otwieram auto lub drzwi swieci mi sie oswietlenie nog, jak wlaczyc je na stale aby swiecilo sie w czasie jazdy ? :) :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga