Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Telefon pokładowy - odbieranie rozmów

Wnętrze
ODPOWIEDZ
CAPRICORN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 26 kwie 2009, 23:15
Lokalizacja: Wrocław

[A6 C5] Telefon pokładowy - odbieranie rozmów

Post autor: CAPRICORN » 29 kwie 2009, 13:34

Czy mógłbym prosić Was o pomoc? Posiadam w samochodzie fabryczny telefon Nokia 6091 oraz Navigationssystem Plus. Niestety, nie wiem jak odbierać rozmowy bez korzystania z klawiatury telefonu. Na panelu nawigacji nie ma żadnych przycisków oznaczonych symbolem telefonu. Dodam, że kiedy odbieram rozmowę przy użyciu klawiszy telefonu zestaw głośnomówiący działa prawidłowo.

CAPRICORN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 26 kwie 2009, 23:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: CAPRICORN » 29 kwie 2009, 22:52

Zapomniałem dodać, że telefon jest schowany w podłokietniku :-( Nie chce mi się wierzyć, że do odbierania rozmowy konieczne jest otwieranie podłokietnika i korzystanie z klawiatury telefonu (?).

mamba75
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 01 lis 2008, 15:47
Lokalizacja: wrocław

Post autor: mamba75 » 29 kwie 2009, 23:40

Witaj też mam telefon ( nokia oryginalna w łokietniku ) odbieram i wybieram numery bez uzycie klawiatury bo mam przyciski w kierownicy , jak ktoś dzwoni to radio automatycznie się wycisza itp.... .

pozdrawiam

CAPRICORN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 26 kwie 2009, 23:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: CAPRICORN » 30 kwie 2009, 13:05

censored pisze:A no.
Kup sobie łape i adapter ten co wymieniłem. Duzo Ciekawsze rozwiazanie.
Dzięki za odpowiedź. Miałem nadzieję, że problem tkwi jedynie w mojej nieznajomości obsługi urządzeń pokładowych ;-) Przy czym ... w dalszym ciągu nie potrafię sobie wyobrazić, że w aktualnej konfiguracji nie ma jakiegoś sposobu na uniknięcie otwierania podłokietnika.
Do mamba75: niestety, nie posiadam wielofunkcyjnej kierownicy...
Serdecznie pozdrawiam

mamba75
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 01 lis 2008, 15:47
Lokalizacja: wrocław

Post autor: mamba75 » 30 kwie 2009, 22:13

Witam - to pozostaje chyba Koledze manualana obsługa telefonu .. dziwne a jednak prawdziwe - u mnie jest "łatwiej " bo mam w kierownicy obsługę , tak samo i zmieniać biegi też moge w kierownicy .

poluje tertaz na obsługę telefonu w a6c6 - mam tam w podłokietniku simensa - czy ktoś wie jaki on ma nr pin ???
bo w nokii to 12345 ??? .

a czy ktoś może mi pomóc w szukaniu instrukcji po polsku do a6 c6 ??? wraz z mmi oraz szukam płyty do navi .

pozdrawiam i licże na skierowanie na właściwą drogę .
m75

KMS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 357
Rejestracja: 15 mar 2009, 20:17
Imię: Hubert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: KMS » 30 kwie 2009, 22:22

mamba75 pisze:a czy ktoś może mi pomóc w szukaniu instrukcji po polsku do a6 c6 ???
Wystarczy poszukać
a6-c6-instrukcja-pl-pdf-vt7797.htm

_profil
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 22:28 przez KMS, łącznie zmieniany 1 raz.

Ignatius
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 11 mar 2009, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ignatius » 03 maja 2009, 13:22

To ja się podepnę pod temat, bo mam ten sam problem z odbieraniem rozmów. Jest zamontowany adapter na Nokie 6210 (kiedyś taką miałem i na szczęście nie sprzedałem). Wkładam telefon i wszystko działa (chyba). Mogę dzwonić, mogę odbierać, rozmawiam bez problemu, ale wszystko musze wykonywać otwierając podłokietnik i wybierająć opcje bezpośrednio na telefonie. Nie mam kierownicy wielofunkcyjnej. Jak dzwoni tel, to radio się wycisza i pokazuje się na radiu napis PHONE i na FIS'ie też. Obsługa telefonu poprzez każdorazowe otwieranie podłokietnika i wciskanie guzików na klawie telefonu to kompletne nieporozumienie :-( Czy można dokupić coś do tego zestawu (jakąś klawiaturkę do obsługi tel) i wyprowadzić na zewnątrz? Czy da się w jakiś sposób ułatwić obsługę tego zestawu? Bez wymiany na inny lub kupno całego innego oczywiście ....
--
Ignatius

lukaszwaniek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2010, 22:06
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: lukaszwaniek » 15 gru 2010, 12:14

Witam
A ja mam pytanie, czy brak kierownicy wielofunkcyjnej oznacza że na fisie (telefon SimensME45 w oryginalnej łapie) nie będzie pokazywał nr dzwoniącego?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga