Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4 AEL]stuki w maglownicy

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
norbertkmiec
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 21 wrz 2008, 16:34
Lokalizacja: lublin

[A6 C4 AEL]stuki w maglownicy

Post autor: norbertkmiec » 06 lis 2010, 16:18

Mam problem typu ze po wymiania zawieszenia z przodu po jakims tygodniu pojawily sie stuki w maglownicy czytalem o tym ze mozna w jakis sposob zniwelowac te stuki,pisza ze jest jakas sruba co sie dokreca ale ja jej nie moge znalesc juz szukalem na wszystkie mozliwe sposoby i nic!jak ktos moze maj akies zdjecia lub wie dokladnie gdzie ta sruba sie znajduje to prosze o info.opis lub zdjecia.

troche to dziwne dla mnie ze na starym zawieszeniu nie stukalo a na nowym zaczelo stukac.
a wymienilem wszystko oprocz sprezyn.

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: goly191 » 07 lis 2010, 18:24

norbertkmiec pisze:po wymiania zawieszenia z przodu po jakims tygodniu pojawily sie stuki w maglownicy czytalem o tym ze mozna w jakis sposob zniwelowac te stuki,pisza ze jest jakas sruba co sie dokreca
było już o tym na forum, że ten patent z śrubą nie bardzo działa
druga sprawa, zawsze też myślałem, że maglownica może stukać, tak się składa że ostatnio przeorałem moje wspomaganie w szerz i wzdłuż, po rozmowie z naprawdę mega mechnikiem, powiedział mi że maglownica nie stuka, oczywiście zaraz się zaczną ogromne jak nie jak tak, każdy sobie niech uważa jak chce, ja pozostaję przy teorii mojego mechanika

ryba80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 90
Rejestracja: 30 lip 2009, 23:10
Lokalizacja: warm-maz Działdowo okolice

Post autor: ryba80 » 07 lis 2010, 21:50

Mi tez trochę stukało i dokręciłem tą śrubkę i od ponad roku jest spokój, tak czy inaczej po coś stworzono tą regulację, więc może i pomoże. Oczywiście z umiarem żeby się nie okazało że po regulacji kierownica po skręcie kólł nie wraca.

piotrekr79
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 78
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:23
Lokalizacja: Zamość

Post autor: piotrekr79 » 08 lis 2010, 09:06

ta śruba to nic dobrego dokręcisz i będzie tak jak pisze RYBA80 bo kierownica sama nie wróci na miejsce co może narobić tylko bidy i jest chyba lepiej zregenerować tą maglownicę niż później prostować auto
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga