Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] CB miejsce montażu

Car Audio
Awatar użytkownika
Nachbar
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

[A6 C6] CB miejsce montażu

Post autor: Nachbar » 13 paź 2010, 21:30

Witam wszystkich posiadaczy CB i mam do nich wielką prośbę. Zastanawiam się nad zakupem takowego radia i mam mały dylemat - gdzie je zamontować. Swoim zmysłem :mrgreen: zastanawiałem się gdzie może być położne radio i to do czego się mówi :-/ i powiem szczerze - nie mam zielonego pojęcia. Czy możecie pomóc a najlepiej cyknąć fotkę i wrzucić tak żeby było widać jak i gdzie. Zastanawiałem się że antenę można na stałe przyczepić do brzegu klapy bagażnika (AVANT) ale w środku ??????
Audi A6 Avant S-line

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 13 paź 2010, 23:11

Poszukaj na forum juz bylo o tym lacznie ze zdjeciami!

marlitkos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 460
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:10
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lublin/Lubelskie

Post autor: marlitkos » 14 paź 2010, 10:29

Jeśli umieścisz antenę w środku nie będziesz miał zasięgu. Raz udało mi zostawić antenę w środku auta podczas jazdy i nie dogadałem się z nikim.
Pozdrawiam

Maniacy COOO łączmy się.
Forum dyskusyjne.

Awatar użytkownika
maxon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 282
Rejestracja: 29 lip 2010, 11:35
Lokalizacja: Gdańsk-Warszawa

Post autor: maxon » 14 paź 2010, 15:15

U mnie kabel antenowy leży luzem na podłodze (idzie z bagażnika, obok foteli, pod wycieraczką) i wychodzi w podłokietniku. Jak potrzebuję CB biorę je z bagażnika, wpinam w zapalniczkę, dokręcam kabel i radio kładę pod podłokietnikiem.
Czasami brak ludożerców
daje się boleśnie odczuć...

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 14 paź 2010, 15:53

krzysztofput, polecam radyjko albrechta ae6890 jedyne radyjko z odpinanym panelem.cala centralke mozna wrzucic pod fotel a z panelem sterujacym an kabelku ok 1.5 mozna zrobci praktycznie wyszstko.....

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 14 paź 2010, 16:19

krzysztofput, nie wiem jak jest w c5 ale w c4 odradzam jakiekolwiek montaze w polce pod kierownica.znajduja sie tam w glebi przekazniki kostki itp.powoduja takie wycie ze z kosciola mniej slychac takich wyjcow

marlitkos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 460
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:10
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lublin/Lubelskie

Post autor: marlitkos » 14 paź 2010, 17:45

w C5 spokojnie można montować w półce po lewe stronie. ÂŻadnych zakłóceń od przekaźników czy bezpieczników nie ma
Pozdrawiam

Maniacy COOO łączmy się.
Forum dyskusyjne.

Awatar użytkownika
marcinos82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:48
Lokalizacja: Żywiec/Frankfurt/Wrocław

Post autor: marcinos82 » 14 paź 2010, 20:58

krzysztofput piszesz że nie jesteś zwolennikiem dewastacji autka, wiec zrób tak jak pisał kolega maxon, osobiście ja mam tak samo w zupełności to w niczym nie przeszkadza, nie niszczy tapicerki i jest w sumie mało widoczne. Według mnie taki sposób montażu w C5 jest najlepszy no chyba ze chcesz cały czas patrzyc na wyświetlacz CB
Pozdrawiam <piwo>

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 14 paź 2010, 21:20

Tak u mnie to wyglada

Obrazek

..... wtyk do zapalnickzi mam raze z wlacznikiem radyjka
Obrazek

.........A tu uchwyt do radia, ktory jest przymocowany, za pomoca kawlka metalowego plaskowniczka, a dokaldniej "wasa do montazu okna" :-), do plastiku jaki sie znajduje pod ta obudowa plastikowa tunelu srodkowego

Obrazek

Awatar użytkownika
Nachbar
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nachbar » 15 paź 2010, 18:59

wielkie dzięki - wreszcie ktoś się odważył i przesłał zdjęcie :-)
Audi A6 Avant S-line

Awatar użytkownika
vasil73
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 16 sie 2010, 12:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: vasil73 » 16 paź 2010, 12:28

maxon ja robie dokladnie to samo. Jak nie potrzebne to lezy i odpoczywa (zwlaszcza w nocy).
Poza tym polecam Wam podkladke magnetyczna pod magnes anteny, jak dla mnie rewelacyjna sprawa. Ani jednej ryski na dachu.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 17 paź 2010, 10:40

krzysztofput, zastosuj lepiej bezbarwna folie naklejana na miejsce gdzie stawiasz antene.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 17 paź 2010, 11:05

krzysztofput, no kolezko teraz mi pojechales....nigdzie absolutnie nigdzie nie ma promila zlosliowsci.napisalem to z sympatii...ty masz antene na uchwycie i oki.a ja osobiscie uwazam ze lepiej podkleic folie bezbarwna niz podkladki magnetyczne bo wiem doskonale jak rysuja lakier....nie mialem nigdy problemu z odklejeniem bezbarwnej folii...moze zalezy czego uzyjesz.jakiego rodzaju folii.ja uzywalem miekkiej i nigdy nei mailem klopotu z oderwaniem tego.oczywiscie uwazam ze montaz na stale jest najlepszy i najpewnieszy....
twoj sposob moze i jest optymalny pod wzgledem montazu.ale co maj powiedziec osoby ktore sporadycznie uzywaja radia a na codzien wola miec czysta linie nadwozia?
co do anteny to dla mnie idealnym rozwiazaniem jest albo zastapienie ori anteny antena 2 w1 lub jesli to nie mozliwe .wykorzystanie anteny klejonej na szybe.na zasadzie jak montowana jest czasami antena do zestawu telefonicznego.jeden elemnt z kablem wkleja sie od weznatrz na szybie a na zewnatrz klei sie wlasiwa antene..zadkie rozwiazanie ale takie anteny sa dostepne.i nie psuja w jakikolwiek sposob lini autka....
takrze kolego pokoj...ja nikogo nei atakuje zanim ktos nie zaatakuje mnie....pozdro <ok> <ok> <ok> <ok> <ok>

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 17 paź 2010, 11:30

krzysztofput, e no kolezko to jaki masz lakier ze daje tak wyrazne slady po 3-4 miesiacach uzytkowania na sloncu naklejki?zapewniam cie ze nawet robiac raz na rok polerowanie czy tez woskowanie autka powoduje ze nie ma sladow.wystarczy wymieniac folie raz na pol roku.pozatym dlaczego ma wyplowiec jesli na niej jest antena?rownie dobrze postawienie na czymkolwiek anteny na stale w miare spowoduje odbarwienie....naprawde nie dzieje sie to tak drastycznie jak opisujesz...ale ty masz to zglowy wiec <ok> <ok> <ok> <ok> <ok>

Awatar użytkownika
vasil73
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 16 sie 2010, 12:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: vasil73 » 17 paź 2010, 11:41

tomkom1, wydaje mi sie, ze cokolwiek polozysz na chocby zakurzony dach to beda ryski. . Wlasnie tak moj znajomy zafundowal sobie renowacje dachu w Mondeo. Mył auto raz na 3/4 miesiace i nagle stwierdzil ze ma porysowany dach od podkladki. No i oczywiscie winna podkladka :):)

Mysle ze wszystko zalezy od tego jak kto dba o swoja "pieszczoche" :):) Co chyba nie dotyczy tylko lakieru i rodzaju podkladek.

pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga