Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 2.4 ARJ ] , brak napiecia na cewce

Elektryka
ODPOWIEDZ
A6Paweł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2010, 23:35
Lokalizacja: Łódź

[ A6 C5 2.4 ARJ ] , brak napiecia na cewce

Post autor: A6Paweł » 09 paź 2010, 18:16

Wiytam serdecznie

Od jakiegoś czasu mam problem z odpaleniem auta tj, jezeli trzymamy na rozruszniku nie odpali bo w tym momencie nie ma plusa na cewce lecz w momencie puszczenia kluczyka 12v sie pojaiwa i auto odpala .??? pomyslałem o kostce stacyjki ale podłożyłem nową i to samo :(
Prosze o jakies porady
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 13:16 przez A6Paweł, łącznie zmieniany 2 razy.
Płynę tuuu... Płynę tammm..... No przecież kurde AUDI mam ....:)

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 09 paź 2010, 19:26

A6Paweł, nazwij poprawnie temat.zastosuj tagi...
moze byc przyczyna aku?prad zawsze jest zabierany przez urzadzenie ktore bierze wiecej pradu.jesli kreci ci dobrze a nawet bardzo dobrze to moze byc wina ropzrusznika.dostaje dobry prad i kreci dobrze lecz jest uszkodzony i zabiera wiekszosc pradu.nie wiem na ile masz taka mozliwosc ale odepnij rozrusznik i sprobuj wtedy przekrecic kluczyk na odpalanie.

A6Paweł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2010, 23:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: A6Paweł » 10 paź 2010, 11:30

Witam

Jestem nowy i wybaczncie błedy, chyba poprawiłem juz dobrze ... A co do rozrusznika to chyba z nim wszytko oki bo kreci normalnie tylko nie zapala jak sie trzyma kluczyk na rozruchu, natomiast jezeli podam plusa na cewke dodatkowego to zapala od dotkniecia... Co do pobierania pradu to chyba mogł by być jakiś spadek duzy ale nie ginac całkowicie ??? tak mi sie wydaje bynajmniej.

a Ma ktoś moze schemat zasilania ukladu zaplonowego do tego auta ?
Płynę tuuu... Płynę tammm..... No przecież kurde AUDI mam ....:)

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 10 paź 2010, 11:41

A6Paweł, jesli bedzie duzy spadek napiecia w instalacji to wogole komputer nei poda impulsu na cewke i nie masz wtedy pradu.
spytaj guru forum czyli piotrus lub ologsm lub tmr.
usun jeszcze slowo pomocy w temacie.kazdy tu pisze w celu uzyskania wsparcia hehehe.wykrzykniki tez sa nie an miejscu w temacie.i bedzie git.
schematy sa w dzaile pobierz

A6Paweł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2010, 23:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: A6Paweł » 10 paź 2010, 13:20

takk mam juz te schematy, dopatrzyłem sie na nich ze ten plus łaczy sie z pierwszym pinem ecu a ogolnie jest zabezpiczony bezpiecznikiem 20A a nie zażyłem zobaczyć na ecu czy tez nei zanika, a nie moge doszukać sie skad wchodzi plus na ten bezpiecznik.

[ Dodano: 2010-10-17, 20:16 ]
Witam

No widze ze chyba za ciezki temat zapodałem :) Niestety nie była to kwestia jak wyjac zaroweczke z oswietlenia zapalniczki :))))
ale na szczesie znajomy elektryk poradził sobie z tym za przysłowiową flaszke... :) Niestety nie wim co to był zaa problem ale działaaaa wszystko .

Zamykam Temat . Pozdrowionka
Płynę tuuu... Płynę tammm..... No przecież kurde AUDI mam ....:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga