Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 C5] Olej W Skrzyni Tip, Czerwony Ekran

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Demon1948
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 10 maja 2010, 15:55
Lokalizacja: Prabuty/Kwidzyn

[a6 C5] Olej W Skrzyni Tip, Czerwony Ekran

Post autor: Demon1948 » 06 sty 2011, 21:29

Witam Miłośników
Otóż posiadam audi A6 C5 2.7 Bit z Skrzynia Tip i pojechałem do znajomych mechaników nie znam ich tak dobrze sprawdzili mi stan oleju w tylnim moście ok. Prosiłem też o sprawdzenie stanu oleju w skrzyni biegów, a oni mi powiedzieli ze jak bedzie coś nie tak ze skrzynią to jak na komputerze pozuje który bieg mamy wrzucony tak PDNR321 i literki sa podświetlone na czerwono i jak bedzie coś nie tak to cała ta tabelka na dole zaswieci sie na czerwono? Czy to prawda. Jak Nie to wiem ze idzie jakoś sprawdzać olej tam załącza sie auto i patrzy kiedy zacznie lecieć coś takiego ale nie znam sie na tym i wolał bym gdzies pojechać i sprawdzić w serwisie ile to może kosztować? tak na oko dzięki

Mam Jeszcze 1 pytanie ale załoze jeszcze jeden temat Dzieki za odpowiedz z góry.

Awatar użytkownika
M0NEER
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 648
Rejestracja: 08 mar 2010, 13:27
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dubai

Post autor: M0NEER » 07 sty 2011, 01:25

Demon1948, skoro masz Tiptronic to ta lektura jest dla Ciebie: all-tiptronic-zf-zbior-wiedzy-wymiana-f ... t10267.htm
Po przeczytaniu zawartych informacji śmiało pytaj.

Jeśli wcześniej olej nie był w Twoim aucie wymieniany to nie ma co sprawdzać poziomu, tylko od razu wymienić u ludzi, którzy się na tym znają. Jak dobrze wrzystko zaplanujesz to powinnieneś się zamknąc w 500zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga