Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Wiązka elektryczna pedału gazu-schemat

Elektryka
ODPOWIEDZ
brath100
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 21 cze 2009, 20:50
Lokalizacja: trójmiasto

[A6 C5] Wiązka elektryczna pedału gazu-schemat

Post autor: brath100 » 07 wrz 2010, 10:36

Witam, czy posiada może ktoś schemat wiązki elektrycznej pedału gazu do audi a6 c5 avant 2,5 TDI 150 KM 98 rok i także schemat wiązki pedału gazu do audi a4 sedan 1,9 tdi 90KM z 97 roku.Prosze o pomoc bo nigdzie nie moge znalesc tych materiałów, moze ktos z was dysponuje odpowiednimi schematami. Pozdrawiam
P.K.U.

brath100
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 21 cze 2009, 20:50
Lokalizacja: trójmiasto

[A6 C5] wizaka elektryczna pedalu gazu-schemat

Post autor: brath100 » 08 wrz 2010, 07:42

Super, posiadasz moze rozpiske ECU do tej a4 czy potrzebujesz nr kompa? Jakbys mial jeszcze rozpiske pinow tego potencjometru gazu, chodzi mi o to jaki kolor przewodu do ktorego pinu potencjometru.Bede musial chyba poprowadzic nowa wiazke dlatego szukam materialow jak podlaczyc pedal gazu z komputerem, czy jest on bezposrednio wpiety pod kompa czy przechodzi przez cos jeszcze. Jak bedziesz mial jakies materialy ktore moglyby mi pomoc to jakbys mogl sie nimi podzielic to bym byl bardzo wdzieczny. PZDR <piwo>

[ Dodano: 2010-09-15, 11:31 ]
Super dzięki za schemat, wszystko posprawdzałem i jest ok ale problem dalej nierozwiązany :( . Myslalem ze potencjometr gazu jest zle podlaczony ale jest ok, kiedy dodaje gazu np na luzie obroty rosna do ok 2 tys ale jak wciskam gaz do oporu to obroty dalej stoją w miejscu a nawet spadają, musze wtedy puscic i wcisnac znowu gaz i jej ok ale ak sie dzieje na kazdym biegu. Vagiem sprawdzalem czy potencjometr otwiera sie prawidlowo i jest ok ale mam 100% a pedal nie jest jeszcze w podłodze ,poposcilem ciegno i dalej jest tak samo. Zauwazylem tez ze jak trzymam obroty prawie na maxa to Vag wskazuje 100% po chwili skacze na 30% a obroty sie nie zmieniają. Co moze byc przyczyna,co mam jeszcze sprawdzic bo juz rece opadaja :(

[ Dodano: 2010-09-20, 13:37 ]
Czy nikt nie jest w stanie doradzic mi czegos w senisie naprawy???
P.K.U.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga