Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C5 1.8T AEB] FIS, światła stopu

Elektryka
ODPOWIEDZ
kazik82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka/Dublin

[C5 1.8T AEB] FIS, światła stopu

Post autor: kazik82 » 27 lip 2010, 21:13

Witam,
fis wyświetla ikonkę niedziałających świateł stop choć wszystkie światła działają, kiedy kupiłem auto w trzecim świetle stop nie świeciły dwie żaróweczki myślałem że to powód wyświetlania spalonej żarówki stopu, naprawiłem problem ze stykiem listwy ale fis dalej pokazuje ikonkę awarii świateł stopu, wymieniłem też na nowe żarówki w tylnych lampach i dalej nic.
Czy ktoś z Was miał taki problem , bo nie wiem czego się jąć, Vag nie znajduje żadnego błędu. :-(
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 18:52 przez kazik82, łącznie zmieniany 2 razy.

kazik82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka/Dublin

Re: [C5 1.8T AEB] FIS, światła stopu

Post autor: kazik82 » 31 lip 2010, 17:59

kazik82 pisze:Witam,
fis wyświetla ikonkę niedziałających świateł stop choć wszystkie światła działają, kiedy kupiłem auto w trzecim świetle stop nie świeciły dwie żaróweczki myślałem że to powód wyświetlania spalonej żarówki stopu, naprawiłem problem ze stykiem listwy ale fis dalej pokazuje ikonkę awarii świateł stopu, wymieniłem też na nowe żarówki w tylnych lampach i dalej nic.
Czy ktoś z Was miał taki problem , bo nie wiem czego się jąć, Vag nie znajduje żadnego błędu. :-(
Nikt nie ma pomysłu co może być przyczyną tego błędu ??

Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

Post autor: alexpulawy » 02 sie 2010, 20:10

Też mam taki sam problem. Czytałem że często padają czujniki pod pedałem hamulca ale u siebie wymieniłem ten czujnik i dalej jest to samo :-/ Puki co jeżdżę tak ale jak by ktoś miał jakiś pomysł co to może być to też z chęcią poslucham :mrgreen:

kazik82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka/Dublin

Post autor: kazik82 » 21 paź 2010, 23:27

Witam,
w sumie nie naprawiłem problemu wyświetlania na FIS-ie błędu problem ze światłami stop ale zaobserwowałem taką ciekawostkę, a mianowicie po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku " reset" prawa manetka wycieraczek błąd znika i wszystko funkcjonuje prawidłowo, niestety kiedy puszczamy ten przycisk błąd powraca więc ja go zblokowałem i cały czas jest wciśnięty przynajmniej w oczy nie razi ten błąd i za każdym razem kiedy odpalam auto wyświetla się napis OK i wszystko gra.
Pozostałe ikonki jak rezerwa paliwa czy mało płynu w spryskiwaczu działa prawidłowo.

Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

Post autor: alexpulawy » 24 paź 2010, 18:42

U mnie też dalej świeci ta kontrolka nie mam pojęcia co z tym jest nie tak :-( Ale dziś sprawdzałem i jak trzymam reset to też mi to niknie i wraca po puszczeniu resetu. Tylko u mnie jeszcze dodatkowo świeci kontrolka od klocków hamulcowych pomimo że też są nowe :-/ Już sam nie wiem co jest nie tak :-?
Jak ktoś się uporał z takim problemem to czekamy na rady :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga