Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ ASN 3.0 220 KM] Zapchany KAT

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
marmi29
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2012, 09:51
Lokalizacja: Warszawa

[ ASN 3.0 220 KM] Zapchany KAT

Post autor: marmi29 » 30 sty 2012, 21:58

Witam wszystkich

Dziś po wielkim dochodzeniu mechanik wymontował układ wydechowy (lewa strona) i pokazał mi co sie narobiło. Mianowicie Katalizator wstępny całkowicie się wypalił i rozleciał, a jego części zapchały katalizator główny:(. Przez kilka dni autko kulało na 2 cylindry (właśnie z tej strony) ale powoli jeździłem, mieszanka była pchana w układ wydechowy a następnie spalana w kacie wstępnym..... :(
Jak zobaczylem ile beda mnie kosztowały te dla Katy to sie zalamałem.... mechanior polecił aby poszukać używek.... ja zaproponowałem aby wywalić główne a wstawić tylko ten jeden wstępny, ale twierdzi ze nie bedzie kombinował z oszukiwaniem lambdy....

Moze wie ktoś gdzie można dorwać używane katy. do A6 2004 ASN quattro ? chętnie kupie. a inna opcja czy zna ktoś warsztat gdzie je wytne i dobrze zrobią emulowanie sond (mazowsze).

Dzięki za pomoc.
Poszukiwany KAT 701DG

TeEs
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 89
Rejestracja: 07 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TeEs » 02 lut 2012, 22:10

Zapytaj w www.bossari.pl o zamienniki ( nie uniwersalne tylko nowe zamienniki).

marmi29
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2012, 09:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: marmi29 » 03 lut 2012, 09:26

Kolego na Jana Kazimierza 61 zawiozłem, Facet wstawił zamiennik wstepnego oraz głównego, dodatkowo nowa plecionka i malowanie proszkole całego elementu. Wczoraj odebrałem, 1500 mnie skasował :(, dziś pewnie mechanik wstawi i zobaczymy jak to wyjdzie, czy cjek sie nie zapali. No niby rok gwarancji mam.
Tyle ze to jedna strona jest zrobiona, mysle czy i strony pasarzenia nie zrobić na dniach, aby te same przepływy byly na obu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga