Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Kupno [A6 C6] bez kluczykow??

Wszystko co dotyczy ogólnie wnętrza, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
pnudrzewski
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2010, 12:12
Lokalizacja: Londyn

Kupno [A6 C6] bez kluczykow??

Post autor: pnudrzewski » 11 lip 2010, 13:12

Witam Wszystkich !

Mam nadzieje, ze ktos z szanownych forumowiczow bedzie w stanie podpowiedzic mi jak i czy sie da ugryzc ponizszy temat.

Otoz mam mozliwosc zakupu 2 letniego (2008) A6 w niezlym stanie (wizulanym), jednakze auto nie ma kluczykow. Jest to samochod sprzedawany na aukcji przez firme ubezpieczeniowa w Wielkiej Brytanii (aukcja odbedzie sie w najblizszy wtorek rano). Samochod byl skradziony, po czym odzyskany przez policje, czyli jest czysty.

Czy ktos wie jak wyglada sprawa dorabiania kluczyka na podstawie numeru VIN (jest to wogole mozliwe w Audi?) i czy da sie pozniej zaprogramowac ten kluczyk do immo? Moze trzeba wymienic modul immo?

Podobny temat robilem 2 lata temu z 2-letnia Toyota Avensis. Kupilem auto w taki sam sposob (podam, ze srednia cena rynkowa takiego samochodu byla 11 tys funtow, a ja kupilem za 7tys). Samochod byl w fantastycznym stanie z bardzo malym przebiegiem. Zajelo mi okolo 4 tygodni doprowadzenie samochodu do uzytku - ok 2 tyg. trwalo zamowienie kluczyka w Toyocie na podstawie VIN, pozniej wymienilem modul immo, zsynchronizowalem go z ECU i zaprogramowalem nowe kluczyki. Tera jezdzi nim moja zona, a ja przymierzam sie do A6.

Bede wdzieczny jak ktos moze udzielic mi odpowiedzi przed wtorkiem.

Pozdrawiam,
Piotr

krzycho2626
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2009, 15:44
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kalisz/Northampton UK

Post autor: krzycho2626 » 11 lip 2010, 15:25

Kolego nie wiem czy wiesz ,że na aukcji w UK już nie opłaci sie kupować aut. 2 lata temu nie wbijali takich cen kosmicznych jak teraz,mało tego na aukcji nigdy nie ma więcej audi a6 c6 jak 2 lub 3 sztuki, po to żeby był mały wybór i ludzie bili się o nie. W tamtym miesiącu też chciałem kupić taką a6 ale w ostatnim dniu wbili cenę na 14 tyś funi +dorobienie kluczy +transport+tax+insurance= 16 tyś funtów. Za auto uszkodzone(salvag) i sprzedane przez pośrednika powiedziałem stanowczo "nie" Jest to warość 70 tyś PLN a w środku golas ,nawet zwykłego ksenonu nie ma. <ok>

Polecam stronkę Angliki.pl , tam jest to opisane na konkretnych przykładach. Pozdr. <ok>
Pierwszy, najlepszy forum Audi A6 w Polsce - A6Klub.PL ! :)

kkarol
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:40
Lokalizacja: Polska

Post autor: kkarol » 14 lip 2010, 18:02

ja ci beda dopisywac nowe klucze to wykasuja stare wiec nie ma potrzeby nic wymieniac

Awatar użytkownika
Masta
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 352
Rejestracja: 25 lip 2009, 18:57
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TFSI 300KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Lubelskie, Teraz za granicą.
Kontakt:

Post autor: Masta » 14 lip 2010, 18:45

Ale jak zamków nie zmienisz to i tak będzie sie dało wejść do auta..
Wiadomo że go nie odpali ani nie wyłączy alarmu.. ale nie zapomnij że masz jeszcze zamek , który starym kluczem idzie otworzyć ;-)
Jest - Volvo C70 II 2.5T

Lacroixfrank29
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 18:23
Lokalizacja: Paris

Post autor: Lacroixfrank29 » 29 paź 2019, 04:07

krzycho2626 pisze:Kolego nie wiem czy wiesz ,że na aukcji w UK już nie opłaci sie kupować aut. 2 lata temu nie wbijali takich cen kosmicznych jak teraz,mało tego na aukcji nigdy nie ma więcej audi a6 c6 jak 2 lub 3 sztuki, po to żeby był mały wybór i ludzie bili się o nie cdg paris transfer. W tamtym miesiącu też chciałem kupić taką a6 ale w ostatnim dniu wbili cenę na 14 tyś funi +dorobienie kluczy +transport+tax+insurance= 16 tyś funtów. Za auto uszkodzone(salvag) i sprzedane przez pośrednika powiedziałem stanowczo "nie" Jest to warość 70 tyś PLN a w środku golas ,nawet zwykłego ksenonu nie ma. <ok>

Polecam stronkę Angliki.pl , tam jest to opisane na konkretnych przykładach. Pozdr. <ok>
Wady, są samochody, których nigdy nie znajdziesz osobno na aukcjach. Warto więc objechać.

Awatar użytkownika
kiler22
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 561
Rejestracja: 14 wrz 2016, 19:16
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: kiler22 » 29 paź 2019, 08:19

archeolog

atlas audi a6

Post autor: atlas audi a6 » 30 paź 2019, 13:39

<rotfl>
kiler22 pisze:archeolog

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga