Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6]Audi Symphony i kod

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
files
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 05 kwie 2008, 17:45
Lokalizacja: Olsztyn

[A6 C6]Audi Symphony i kod

Post autor: files » 03 lip 2008, 15:19

Witam
Wymieniałem dziś akumulator w Audi i radio prosi o kod odblokowujący w instrukcji od radia mam wyrwaną tą taką małą wizytówkę co jest podany kod na niej :( (pewnie szwab od którego kupiłem ją wyrwał ) jest jakaś możliwość zdobycia tego kodu?
Ostatnio zmieniony 03 lip 2008, 19:05 przez files, łącznie zmieniany 1 raz.

liberro

Post autor: liberro » 13 gru 2008, 20:09

Hej kto wie co trzeba nacisnąć w tym radiu żeby wprowadzić kod do radia symphony ?

merchand
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 05 gru 2008, 14:27
Lokalizacja: Legnica

Post autor: merchand » 13 gru 2008, 21:41

trzeba nacisnąć TP i RDS a następnie wpisać kod

Audi Symphony by Matsushita


1. Jest to radio z odtwarzaczem CD. Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)
2. Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund)
3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.
4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy.
5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny.

Uwagi
Radio ma możliwość podpięcia zmieniarki CD. Można podpiąć również zmieniarki nie
oryginalne (Alpine, Blaupunkt)




Audi Symphony II by Matsushita (od 2001)


1. Jest to radio z odtwarzaczem CD. Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)
2. Równocześnie naciśnij przyciski SCAN i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się "I 1000" (parę sekund)
3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.
4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy.
5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny.

Uwagi
Radio ma możliwość podpięcia zmieniarki CD. Można podpiąć również zmieniarki nie
oryginalne (Alpine, Blaupunkt)
A6C6 3.0 TDI S-Line

Obrazek

Awatar użytkownika
Mundek2009
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 05 sty 2009, 20:23
Lokalizacja: Gdynia/pomorskie

[Trójmiasti. A6 2.5 TDI Avant] I ja nabyłem drugie radio

Post autor: Mundek2009 » 06 sty 2009, 15:04

Witam. Fajnie, że znalazłem ten opis wpisywania kodu radia. Kupiłem drugiego używanego Chorusa bo w pierwszym dziczeje potencjometr i lada chwila mół mnie doprowadzić do głuchoty albo do szaleństwa. Zaraz zamontuje to 2 uzywane i nie wiedziałem jak wpisac kod. Teraz aby działałó bo kupiłem od allegrowicza. W moi padł ten procesor. Ponoć można je nabyc gdzieś po40 zł ? Wie kto gdzie? Bo płacic 130 + z 50 za przesyłke to lepiej kupic drugie nowe. Tylko z tym wtyczkami jest popierniczone w tych Audikach bo system boshe moze nie działac a napewno nie działac bedzie wyswietlacz na pulpicie. pozdro :evil: :oops:
Mundek

fabi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 22 cze 2008, 17:50
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: fabi » 06 sty 2009, 20:31

Jeśli kupiłeś używane radio to możesz się spodziewać, że niedługo ono też zacznie szwankować, bo w czasie używania radia i regulacji głośności zużywa się komórka przechowująca jej poziom. Nowe radio kosztuje w serwisie około 1,5 tys złotych a concert około 2 tys. zł. Ceny te podali mi klienci, którym wymieniałem procesor w radiu, gdzie serwis ASO powiedział, że te radia są nienaprawialne i tylko wymiana na nowe.

Procesor w autoryzowanym serwisie blaupunkta (we Wrocławiu, na ul. Lea) kosztuje 200 zł a wymiana 50 zł.
Jak ktoś wie, gdzie można kupić za 40 zł to też chętnie się dowiem, ja znalazłem w internecie za 40 ale euro http://carradio.sk/other/hc705.htm

Awatar użytkownika
Mundek2009
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 05 sty 2009, 20:23
Lokalizacja: Gdynia/pomorskie

Post autor: Mundek2009 » 06 sty 2009, 22:09

Rozumiem że naprawiasz takie radyjka? Jeśli tak to za ok. 3 mies. zgłoszę się z tym wyjętym własnym bo jest w lepszym stanie. A te zapewne padnie wczsniej czy pożniej i o ile sprzedajcy nie wysłał mi takiego wygrzanego w piecu :) co wytrzyma z 2 miesiace. Pozdro :-?
Mundek

fabi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 22 cze 2008, 17:50
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: fabi » 07 sty 2009, 09:54

Tak, naprawiam te radia. Wymieniam procesor na nowy, nieużywany.

Awatar użytkownika
Mundek2009
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 05 sty 2009, 20:23
Lokalizacja: Gdynia/pomorskie

Post autor: Mundek2009 » 07 sty 2009, 10:20

jakies maiary prsze mi moze na maila wysłąc i koszt .Tak czuje ze tego Chorusa M4 co kupiłem to gostek wygrzewał, bo nalepka z opisem technicznym naklejona na zewnatrz obudowy jest wywinieta do góry. Pytanie brzmi: jak długo pochodzi.Jednak w Sylwestrowy wieczor kupiłem z cena minimalna za 75 zł, wiec nie tragedia. Mysle powaznie o naprawie mojego.Pozdro.

[ Dodano: 2009-01-07, 10:26 ]
He he, fajnie napisało się co? Przepraszam za niewyraźne pismo, hihi. Powinno być: Jakieś namiary proszę mi na maila wysłąć i koszt takiej wymiany z procesorem.Może skorzystam a chyba napewno.

[ Dodano: 2009-01-07, 16:27 ]
No Fabi, wlasnie odpalałem radio w zmarznietym telefoni i ... objawy jak w moim. Czyli gosteg reanimował procesor w nim. Jak autko sie podgrzało w srodku po jakis 30 min radio zaczęło działać właściwie. ALe mam juz znak ze Twoja oferta jest ważna.Tak jak pisałek 03/04 .Pozdro.
Mundek

fabi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 22 cze 2008, 17:50
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: fabi » 08 sty 2009, 18:15

We wszystkich chorusach I padnie prędzej czy później procesor, a że produkowane były kilka lat temu to właśnie przychodzi na nie teraz czas.
Chorus I był produkowany tylko przez Balupunta i wszystkie te radia prędzej czy później spotka problem regulacji głośności.

Awatar użytkownika
Lord
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2009, 23:23
Lokalizacja: Opole

Post autor: Lord » 18 mar 2009, 19:33

a jaka kombinacja klawiszy uzyc aby wpisac kod w chorusie? tez jak w symphony?dodam ze moje jest bez cd ale z kaseciakiem.mam kod a nie wiam jak go wpisac.jest SAFE

Awatar użytkownika
Graphi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 62
Rejestracja: 26 lis 2008, 03:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Graphi » 18 mar 2009, 20:03

Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS, chwilę przytrzymaj aż na wyświetlaczu pokarze się 1000.
Używając przycisków 1-2-3-4 wpisz kod.
Przycisk 1 odpowiada za pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 za drugą, przycisk 3 za trzecią a przycisk 4 za czwartą.
Po wpisaniu kodu naciśnij TP i RDS i chwilę przytrzymaj.
Radio powinno przemówić ludzkim głosem :mrgreen:
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Lord
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2009, 23:23
Lokalizacja: Opole

Post autor: Lord » 18 mar 2009, 20:04

jutro rano sprawdzę.ale już z góry dziękuję za pomoc

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga