Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Samoczynne przełączanie się z LPG na Pb i odwrotnie.

Wszystko co dotyczy instalacji lpg dla wszystkich modeli z silnikami benzynowymi a6 i a7.
ODPOWIEDZ
Killer71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 241
Rejestracja: 18 sie 2010, 09:22
Lokalizacja: Śląsk

[A6 C5] Samoczynne przełączanie się z LPG na Pb i odwrotnie.

Post autor: Killer71 » 22 paź 2010, 13:35

Witam,
Od wczoraj mam dziwny objaw w furce, mianowicie w drodze do pracy (30 km droga S1)przy prędkości 160 - 180km, na rozgrzanym silniku nastąpiło kilkukrotne, samoczynne przełączenie się z LPG na ON i z powrotem w odstępach kilkunasto sekundowych(?!?). Instalacja ma rok, nigdy tak się nie zdażyło, przeglądy co 10kkm. Dzisiaj, żeby bylo ciekawie nastąpiło to samo ale na zimnym silniku i przy predkości 20 - 40km. Mam Staga 300+ i czerwone Valteki, nie pamiętam jaki reduktor - montowal poprzedni właściciel. Czy wie ktoś, jaka jest przyczyna tego zjawiska?
Ostatnio zmieniony 23 paź 2010, 07:47 przez Killer71, łącznie zmieniany 1 raz.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 22 paź 2010, 16:08

Killer71, jaka by to nie byla droga to przy tej predkosci dobrze ze ci przelacza tylko na olej napedowy...
zacznij od korekty sposobu zasialnia twojego autka z on na pb .
wyglada tak jak by nie wydalal reduktor z cisnieniem.druga przyczyna moze byc warujacy szujnik cisnienia .sprobowalbym podjechac do gazwonikow.programem odczytaja bledy...

Killer71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 241
Rejestracja: 18 sie 2010, 09:22
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Killer71 » 22 paź 2010, 19:11

No dobra, pośmiejcie się:) Sorki, przejęzyczyłem się - przez ostatnie 10 lat śmigałem tylko dieslami i stąd ten błąd (ale za to w profilu miałem dobrze:)). Sprawdziłem reduktor, mam chyba jakiś z najniższej półki - NICO się nazywa, co o nim wiecie? Instalka jest na gwarancji, więc nie będzie problemu z usunięciem usterki. ÂŚmigam tym autkiem od sierpnia tego roku i nigdy nie miałem takiej sytuacji - aż do wczoraj, więc chyba reduktor daje radę zasilać ten silnik. Może faktycznie czujnik, albo filtr gazu?

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 22 paź 2010, 19:31

Killer71, nikt sie kolego nei smieje.tymbardziej ze diesel tez mozna zasilic gazem ino chyba ziemnym...a co do twoich objawow to naprawde sproboj si epodpiac pod kompa

Killer71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 241
Rejestracja: 18 sie 2010, 09:22
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Killer71 » 23 paź 2010, 07:49

Taki mam zamiar. Umówię się z gazownikiem, który to zakładał. Dzięki za pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6/A7 - LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga